Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet cserélni körzeti fogorvo...

Lehet cserélni körzeti fogorvost, munkaügyi központot, okmányirodát költözés nélkül?

Figyelt kérdés

Illetve mit jelent a körzeti, és ha nem a körzetinél vagyok?

Szóval, ha a körzetihez más körzetből mennek, akkor azoknak fizetni kell azért, amiért a saját körzetében nem?(fogorvosnál)

Kibővíthetem ezt a körzetet egy másik hellyel, mondjuk egy albérlet, vagy ismerősöm címével?

Fogorvos helyett másikat szeretnék, az ügyintézési hivatalok pedig olyan helyen vannak, ahova nehezebb eljutni, és nem is tudnék semmit csinálni amíg ott vagyok, de a másik helyen igen.



2014. jan. 7. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet cserélni. Lakcím kártya alapján lát el a fogorvos ingyenesen. Úgy vannak a körztek, hogy utcára lebontva. Ha máshoz mész, csak pénzért lát el.

Munkaügyi központot cserélni?? Azt sem tudom miről beszélsz. Más miniszterelnököt szeretne cserélni...

2014. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van 3 település. Péterke, Sirok, és Eger.

Szóval a körzeti orvosok Sirokba vannak, a többi ügyet pedig Péterkén kellene intézni, pedig Egerbe sokkal jobb a közlekedés, és hasznosabban el tudnám ott tölteni az időt.

2014. jan. 7. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott "Péterke" az ugye Pétervására?? Csak nem felejtettem el!


Nálatok az a nagy gebasz hogy helyben nincs ilyen jellegű szolgáltatás..


És ha bizonyos ügyekben Pétervására illetékes akkor sajnos oda kell menni.

Munkaügyi központ ugyanez. Lakcím váltással lehet "cserélni".

Egerbe max ilyen nagyon hivatalos ügy miatt mehetsz NAV,MÁK stb. Ez van sajna

2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pár hónapja még ez se így volt....köszönjük Viktor, és bandája...

Undorító tetvek.

2014. jan. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az. Régebben Egerbe kellett. Lehet csináltatni több lakcímkártyát?
2014. jan. 8. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!