Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt valaki (jogi személy),...

Van itt valaki (jogi személy), aki jártas "emberi szabadság elleni bűncselekményekben"?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni, írjon már üzenetet. Nem szeretném nyilvánosan leírni az ügyet. Személyi szabadság korlátozása lenne, hogy jelen esetben a bűncselekmény megvalósult-e.
2014. jan. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogi személy = cég/vállalat. Szerintem Neked jogász kell. Bocs, én nem vagyok az, de azért ezt jó, ha tudod.
2014. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha anyuci bezart a szobaba?

ird le nincs privat.

2014. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy az apukája zárta be a szobájába.
2014. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem anyuci/apuci zárt be. Attól kicsit komolyabb dolog. De megoldódott jogi ügy nélkül, az érintett személytől búcsút mondtak. Így letettem bármiféle további ügyről. Abszolút nem tartozik a kötekedőkre, aki akkor írt privátot, annak elmondtam. Aki meg itt pattog, az menjen a fenébe. Na puszpá!
2014. szept. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!