Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi nyugdíjat kap majd...

Mennyi nyugdíjat kap majd anyósom? (leírás)

Figyelt kérdés
Most 58 éves, dolgozott 20 éves korától 36 éves koráig( 16év ) utána gyesen volt 5 évig, azóta nem dolgozott!!! Az elmúlt 17 évből van kb 3*3 hónapja próbaidős munkája meg most ez a pár hónapos közmunka program ami nem tom beleszámít e a nyugdíjba. Mikor kaphat pénzt és mennyit kb leghamarabb? ha rajtam múlna sosem kapna semennyit am,,,

2014. jan. 16. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kapna, akkor te tarthatnád el. Az jó lenne neked? Sokat biztos nem fog kapni, mondjuk ez függ attól hogy mit dolgozott.
2014. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mióta én a csajhoz járok (5 éve) azóta 3 hónapot dolgozott!!! és minden nap túlzás nélkül 12 órát döglik a tv előtt. Mi b.nőmmel 8-8 órát dolgozunk és 2 órát buszozunk minden nap. Elveszi a fizetését mivel nincs keresete és CIGIZIK!!! bnőmnél pénzéből!!! miért is kellene 1 ilyen embert eltartanom? saját magának köszönheti majd a sorsát szerintem
2014. jan. 16. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mert te vagy a lányával. Azért. Jobban jársz ha kap nyugdíjat.
2014. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, jobban járnék ha kapna majd havonta 100ezret de nem azért kérdem h mennyire számitsunk majd h a következö 20 évben havonta mennyi 10ezret kell odaadnunk
2014. jan. 16. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit biztos nem fog kapni, hogy egyedül is fenntartsa magát. Akik ledolgoznak 40évet, fizikai dokgozó nök, azok kapnak 90-95körül. Egyedül abból is nehéz kijönni.
2014. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2*80ezres fizuból vállalj majd gyereket vegyél autót házról nem is beszélve meg élj jól ( ha már egyszer dolgozunk) meg tarts el vkit 20 évig aki 0 ft-ot kap a saját hibája miatt,,,REÁLIS


attól félek h úgy kell majd élnem h nélkülöznöm kell pl esküvőre különházra gondolni sem tudok más hibája miatt,,,gyereket h vállaljunk igy? lassan már korban ott leszünk

2014. jan. 16. 08:01
 7/7 Dudok Andrásné ***** válasza:
Kitolodik a nyugdijkorhatár, de kb 65 éves korára lesz nyugdijas.Akkor lehet,hogy már nyugdij sem lesz.Én 4 gyereket neveltem, tanitattam és 41 év szolgálati idövel 58.075 ft.nyugdijat kapok. E mellett még dolgozok,hogy nekik tudjak segiteni.Nem vagyunk egyforma ANYÁK!!!Egyébként a munkanélkülit nem számolják be a nyugdijba!!! Szerencsére.Én 1970.től dolgoztam ebben 3 honap volt munkanélküli amit még szakmatanulásra forditottam. De, jártam, takaritani, vasalni, még munka mellett én 53.as vagyok.Ha nem beteg igenis menjen és dolgozzon,ha igényei vannak. Bocs, hogy ilyen őszinte vagyok!!
2014. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!