Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most nyomoznak vagy nem...

Most nyomoznak vagy nem nyomoznak?

Figyelt kérdés
Nyomoz a rendőrség már két éve egy garázdaság miatt. Legelőször egy év után meg akarták szüntetni. Aztán az ügyészség rájuk szólt, hogy nem szüntethetik meg. Legutóbb 2013 július végén kaptam levelet, hogy 2013 októberig meghosszabbítják a nyomozást. De október óta nem kaptam levelet. Akkor most lezárták, vagy mit csinálnak, miért nem jött levél? (a sértett vagyok)

2014. jan. 27. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a hosszabbításról nem küldött neked az ügyészség levelet. Érdeklődj utána. Egyébként a megszüntetésről ha sértett vagy mindenképpen kapsz a rendőrségtől határozatot.
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Agent Cooper ***** válasza:

Garázdaságnak nincs sértettje, viszont garázdaság esetén is megvalósulhat könnyű testi sértés, aminek viszont lehet sértettje, de ebben az esetben magánindítvánnyal kellett volna élni a cselekménytől számítva 30 napon belül.


Egyébként egyszerűen meg lehet tudni, hogy mi van az eljárással, csak fel kell hívni az ügy előadóját.

2014. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!