Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik a munkanélküliség...

Létezik a munkanélküliség igazolására szolgáló dokumentum?

Figyelt kérdés
Költségtérítési díj csökkentését szeretném kérni az egyetemtől mivel munkanélküli vagyok, de nem tudom mit csatolhatnék hozzá, ami igazolja, hogy állást keresek. Vagy az Álláskeresők Kiskönyve elegendő hozzá? Levelezős vagyok.
2014. febr. 3. 15:27
 1/3 anonim válasza:
A munkaügyiben kérhetsz róla igazolást, hogy mióta vagy álláskereső azaz munkanélküli.
2014. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a rendszeresen leigazolt, lepecsételt, Álláskeresők Kis-könyve elegendő.
2014. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha regisztrálva vagy az álláskeresők nyilvántartásában, akkor kérhetsz hatósági bizonyítványt annak igazolására.

Ha van kiskönyved, akkor regisztrálva vagy. Jó a kiskönyv is, DE vannak helyek, ahol nem elég, kérni kell a Munkaügyi Központban hatósági bizonyítványt, hogy álláskeresők nyilvántartásában X napja szerepelsz.

2014. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!