Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki "kedvességért"...

Ha valaki "kedvességért" cserébe kínál albérletet, arra milyen korhatár vonatkozik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 18 éven alulinak nem lehet fizetni szexért, de mivan ha szállással vagy valami mással(nem pénzzel) fizetnek érte? Arra ugyanaz a korlát vonatkozik mint sima szexnél?

2014. febr. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De miért kérdezed ezt?
2014. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erről volt szó ma a hírekben vagy az aktívban, nem tudom már, és kíváncsi voltam. Köszi a választ ^^
2014. febr. 5. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok lány/nő csinálja ezt úgy, hogy nem mondja ki de csak azért van benne egy kapcsolatba, hogy legyen ingyen hol laknia. Az ilyen "hírdetéses" dolog elég durva, ha másként is meg lehet oldani ezt.
2014. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne oldja meg így, ha így is lehet? Egy nő is szeretheti a szexet csak úgy, ha meg még lakást is kap érte akkor miért ne?
2014. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 azt hiszem, te nem érted a lényeget. A szexet önmagáért csináljuk, mert jó (hogy csak vázlatosan említsem). A lakhatásért azért csinálják, mert nincs más lehetőségük. Tudod, lakni nem egy két hétig szokás, hanem életvitelszerűen - hosszú távon.

Ez a jelenség mindössze a züllés (nem azé, aki erre kényszerül!!!) olyan fokát mutatja, amely alatt már kevés ország van. Nem tudom, Európában van-e.

2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, konkrétan Londonból és Ottawaból tudok ilyen hirdetésekről.
2014. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Annyira egyszerű, hogy nem pénzben, hanem természetben kiegyenlített szexuális szolgáltatásról van szó. Az igénybe vevő lehet akár 99 éves is. Miért lenne korhatár? Max. nehéz lesz partnert találnia.

Azt meg kétlem, hogy bárki kiadna egy nem cselekvőképes, 18-nál fiatalabbnak.

2014. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én úgy értettem hogy egy felnőtt, pld 30-as férfi megengedi mondjuk egy 16 éves lánynak hogy a lakásában lakjon, némi ellenszolgáltatásért cserében.
2014. febr. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!