Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak? Csináltam egy...

Kiray Attila kérdése:

Mit csináljak? Csináltam egy osztálytársamnak egy facebookot az ő nevével adataival, képeivel! Az osztály minden tagját bejelöltem, szoltak annak a gyereknek és az elmondta az apjának ő pedig feljelentett!? Minden adatot kitöröltem

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 18:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
mit csináljak?
2014. febr. 6. 18:31
 2/17 anonim ***** válasza:
lol... hát ha jó szándékkal csináltad akkor csak nem lesz belőle baj. de elég nagy hülyeség volt ez tőled :)
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Vállald a felelősséget, és legközelebb ne legyél ilyen idióta! Jól tették, hogy feljelentettek!
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Regi kedves ismerosomnek az volt a szava jarasa,higy "Aki hülye az haljon meg." ... Életre képtelen vagy,ez tisztán látszik. Mit gondoltál? Mi értelme volt a tettednek? Olyan hülye vagy,mint az a két ember (a 20 éves f.a.s.z a csávó meg a hasonszőrű csaja),akik jegy nélkul felszálltak a buszra,pechukre pont az ellenőr mellé.Na,már most ki azaz állat,aki bliccelni akar,de még arra sem forgatja az agyát,hogy vész esetére legyen azért nála egy k.u.r.v.a jegy?? Tajgetosz pozitiv. Ha feljelentettek biztos nagyon jo kapcsolatot ápoltál azzal a személlyel akit felregisztraltal a facebook-ra. XD Ezek utan aligha hiszem el,hogy semmilyen ártó szándék nem volt a cselekedetedben! Mert ha barátot regisztral az ember -es nem ellenseget- akkor az vagy jot rohog rajta vagy l.e.b.a.s.z es leszedeti veled,de nem mószerol be. Viszont ha haragoddal teszed (mert mas modjat nem találod hogy kifejezd,hogy Te se vagy jobb ember,mint ő,sőt mEg hulyebb is vagy) akkor egyertelmu hogy szól felsőbb hatalmaknak az őt ért atrociátos miatt. Ennyi ésszel bizom benne,hogy még jocskán 16 alatt vagy...ha nem,akkor részvétem a családnak! Személyisegi jogokkal valo visszaélésének gyanujával megb.a.s.z.n.a.k!
2014. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
De legalább nyílt wifiről tetted volna ezt, te b@lfasz!:D
2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól megszívod.
2014. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2014. febr. 6. 19:27
 8/17 A kérdező kommentje:
A rendorok mit csinalnak???
2014. febr. 6. 19:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolgodban nem tudsz mit csinálni. Már büntethető vagy. Legrosszabb esetben fiatalkorúak börtöne.
2014. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, ne hogy ezen aggódj már, hülye voltál, de semmi komoly nem lesz belőle. Legalább tanultál belőle
2014. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!