Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valamilyen kisebb emlős,...

Van valamilyen kisebb emlős, vagy madár, amit bárki lőhet engedély nélkül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt még most felejtsd el... -.-
2014. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Anyuci nem fizeti a WoW-odat?
2014. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Saját telkeden lövöldözhetsz patkányra légpuskával például.
2014. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3-as válaszadó, nagyon köszönöm, de ezt már én is próbáltam, de a patkány okosabb annál, hogy előjöjjön. De te vagy az első, aki normális választ adott, ezért kapsz egy zöld kezet.
2014. febr. 19. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs. Minden allatra lődözés vadászatnak számít. Lakott teruleten belül tilos vadászni, azon kivul vadaszvizsgahoz, vadaszjegyhez stb. kotott. Legpuskaval a balfekek lodoznek patkanyokra verebekre, de aki nem.ismeri fel fajszinten az allatfajokat az semmire ne lőjjön. A telked meg legyen jó nagy, ha ott nekiallnal legpuskazni, nehogy a lelkes celpont miatt a szomszedodat lődd szemen. Szoval semmire ne lőjk, semmivel. Keress egy vadasz ismerost es kezdj el vadaszatokra jarni, ha mar ez a vagyad.
2014. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy nincsen vadászismerős. Verebekre meg amúgy sem lehet lőni, mert védettek.
2014. febr. 19. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legkozelebbi vadasztarsasagra keress ra vagy ahova szeretnel kijarni (kedvenc kirandulo helyed stb.) es oket keresd meg telefonon vagy emilben. Es mond el, hogy a vadaszat erdekel. Megnezned, tanulnal rola blabla. Aztan ha szerencsed van elmehetsz, megismerkedsz vadaszokkal es maris lesz ismeros. Ja es ha elsore lepattintanak, akkor még ne keseredj el. Probalkozz.
2014. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyire szerencsétlen vagy, hogy egy vadászt nem tudsz szerezni valahonnan, akkor inkább maradj csak a wow-nál, az pont neked való.
2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak egy off kérdés: Miért a WoW-val piszkáljátok? Az nem is lövöldözős.
2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ti inkább fogjátok be a pofátokat, mert még életembe nem játszottam a wowval.
2014. febr. 19. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!