Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni akkor, ha...

Kisbeethowen kérdése:

Mit lehet tenni akkor, ha vasas cigók bejönnek a telkünkre, és vasat kértek, és olyat elvittek ami nekem kellene (egy autógenerátort, és egy önindítót)?

Figyelt kérdés
hogy ha megmondom nekik, hogy nem jöhetnek be körülnézni, és mégis bejönnek mindenáron, akkor mit lehet velük kezdeni, vagy milyen eszközöket lehet bevetni? (sörösüveg, rendőrség (ha jól tudom akkor ez az egész vasas cucc ez illegális) )
2014. márc. 19. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor nem kötsz beléjük,mert nagy családjuk van,azoknak meg kib****ott sok ismerősük azoknak meg rohadt nagy családjuk.De a rendőrség még mindig jobb megoldás ,mint az ,hogy egyedül odamész és megmondod nekik a magadét,ne hogy aztán megkéseljenek.
2014. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi, még azt szeretném megkérdezni, hogy akkor most már nem tudom visszakapni a generátort, meg az önindítót nem? szerintem nem :( :(
2014. márc. 19. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki minden másnap kiírja ezt a kérdést? Mondd, mi értelme ennek????????????
2014. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendőrségre mész vigyázz, mert a végén még feljelentenek, testi épség veszélyeztetése miatt ha éppen meghúzódott szegény cigány polgártársaink dereka miközben a te alkatrészeidet cipelték kifelé.
2014. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!