Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem enyhítik a pedofíliá...

Miért nem enyhítik a pedofíliával kapcsolatos törvényeket?

Figyelt kérdés

Az egész, jelenleg bigott haladásellenességre vall.


Attól, mert például egy 28 éves meg a 13 éves együtt van, nem biztos, hogy a 28 éves árt a 13 évesnek.


Lesz valaha változás?



2014. márc. 23. 13:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Remélem a TEK épp most rúgja rád az ajtót de úgy hogy a bejárati ajtó keresztbe áll a se**gedbe!
2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Idővel úgy is fogják.

Pár éven belül abszolút 12 év lesz a korhatár, aztán meg 10.

Lejjebb viszont biztos nem viszik.

Ezt hozza a liberális eszme.

2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én magam nem vagyok pedofil.


Szerintem a pedofília nem akkora bűn, mint ahogy a jobbikosok beállítják.


13 éves lány 2 évvel később úgyis elveszíti a szüzességét.

2014. márc. 23. 13:32
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Mert az a 13 éves lány még nem számít önállónak, így nem döntheti el, hogy tényleg akarja-e azt a kapcsolatot, vagy sem. Továbbá a fiatalkori szexuális kapcsolatok nagy hatással vannak az egyén további életére.

Persze tudom, hogy csak provokálni jöttél, így akár leírhatnám ugyanezt egy Word doksiba, amit rögtön törlök is, annak sem lenne más hatása. De azért leírtam, örüljetek.

2014. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%

Miért provokálna?

Nekem nem egy libsi ismerősöm van, akik támogatják a dolgot.

Azt mondták, de TV-ben is volt, h Hollandiában van külön pedofil párt.

2014. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

van igen, és sőt, elég sok országban eleve 12 év a korhatár, de felvilágosítalak, nemrég nálunk is levitték 12 évre, ha a másik fél 18 év alatti. szal tán lassan azért haladunk a civilizációval, csak így szélsőjobbos környezetben persze nehéz ügy ez.

na meg amúgy is izgalmas egy terület ez, ami jól mutatja társadalmunk álszentségét, mert érdekes, hogy amikor olyan ügy jön elő, hogy a 38 éves tanárnéni ápolgatja a 15 éves tanítványát, akkor a srácra még büszke is az apja... hát fordítva már nem annyira működik.

2014. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem a pedofília nem akkora bűn, mint ahogy a jobbikosok beállítják."


Mi az hogy a jobbikosok? Vagy alapvetően azért tetted fel a kérdést, hogy lejárass egy pártot?


Normális ember elítéli, párttól függetlenül a pedofilokat. Meg mi az hogy nem árt egy 13 évesnek ha egy felnőtt férfi farkalja, miközben neki még babáznia kellene?


Szerintem aki ebben látja a haladást, annak kijárna egy kiadós verés.

2014. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Egyetértek 6, ez a fos ország nagyon messze van a civilizációtól.

Nincs tolerancia,sem egynemű házasság, csak ez a bigott konzervatív duma meg a mellébeszélés.


Sosem fog felzárkózni Nyugat-Európához.

2014. márc. 23. 14:03
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

"Én magam nem vagyok pedofil.


Szerintem a pedofília nem akkora bűn, mint ahogy a jobbikosok beállítják. "



Persze te nem vagy az, de felháborít, hogy mások hogyan viszonyulnak ehez. A kérdésed alapján úgy tűnik, hogy te bizony személyesen érintett vagy az ügyben !


Én is rühellem a Jobbikot. De az is elég gáz, hogy te azért visitozol, mert nem közösülhetsz egy veled feleannyi időssel. Komolyan te ilyen önző vagy ?


Kérlek linkelj nekem a holland jogszabályokat ! Ott elég liberálisok az emberek és elég nyugatra van. Azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáljuk téged.

2014. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a pedofília nem akkora bűn

Erőszakolják meg az összes kiskorú lány rokonod,aztán írd le ugyan ezt. Honnan veszed,hogy mindkét fél akarja csak, akkor pedofília?Keresd fel orvosod mielőbb.

2014. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!