Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabálysértés miatt el fognak...

Szabálysértés miatt el fognak zárni egy hónapra. Még középiskolás tanuló vagyok. Az iskolának küldenek igazolást?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
írathatsz, de én azt a helyedben nem lobogtatnám a suliban, ha nem akarod, hogy kivágjanak. inkább mondd azt, hogy eltört a lábad. :)
2009. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Törött lábra ott a mankó.
2009. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi? Hova zárnak el? Mit csináltál?


Amúgy meg biztosan küldenek üzenetet az iskolának, de nem igazolást, hogy "Elnézését kérjük, de igazolom, hogy X tanuló nem tud részt venni a tanításban, mivel börtönben van." :D, hanem értesítést. Aztán, hogy a suli egy ilyen büntetés után visszavesz-e, vagy elbocsát.... Ez az igazgatótól, meg a tetted súlyosságától függ.

2009. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Menekültem gyalogosan a készenlétis rendőrök elől 4 kilómétert a nyáron. Ennyi volt, nem okoztam semmiféle kárt és nem bántottam senkit.
2009. dec. 20. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

aha, akkor miért menekültél?

készenléti rendőr? Aha, nem lehet, hogy a kezedben volt 1 kockakő is?

2009. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elég vicces volt a helyzet, mert tulajdonképpen nem is menekültem, hanem arra volt dolgom amerre a tömeg ment, ők futottak és én is. Miután már nem futottam, elszakadtam az emberektől, megállt mellettem egy rendőrségi kisbusz, betettek a kocsiba és hat órát vendégségben voltam náluk.
2009. dec. 20. 16:11
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

érdekes.

akárki meséli ilyen élményét, az mindig vétlen arrajáró...

2009. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

És akkor ijedtedben eldobtad a macskakövet. Ja, hallottam rólad a hírekben...

Én nem a hiányzásod igazolása miatt aggódnék a leginkább.

2009. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Sétálgattam egyedül az utcán, majd hirtelen a tömeg magával ragadott. Magam sem tudom, hogy kerültem oda, de egy macskakő volt a kezemben, hirtelen eszembe villant Toldi Miklós alakja és a macskakő repült, ki tudta hol állt meg, ki hogyan talált meg. Később rendőrök kerültek elő mindenhonnan, nem is értettem, miért van ez a nagy felhajtás, csak egy kisebb baráti társaság akart hangot adni gondolatainak. A rendőrök azonban nem voltak megértőek és elég érettek a politikai szándékunkhoz és megkértek, hogy hagyjuk el a teret, menjünk haza. Szépen meg is indultunk, mire valami fehér füst kezdett szállingózni, mely csípte egy kicsit a szemem és néha-néha levettem az felkötött sálamat, hátha úgy jobban kapok levegőt. Egyszer csak rendőrök fogtak közre és szerettek volna elvinni egy körre az újnak látszó kisbuszukkal. Udvariasan visszautasítottam a kérésüket, majd megbotlottam a kátyús aszfaltban és belerúgtam véletlenül az egyik egyenruhás úriemberbe. Ekkor szándékomat félreértve betuszkoltak a furgonba és néhány óráig a vendégszeretetüket élveztem. A baráti társaság addigra feloszlott. Ez volt az én kis történetem.
2009. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Milyen jó, hogy az ilyen tüntetéseken csupa véletlenül arra járó ember van! Még a végén nem tudnák megtartani őket, mert nem járna épp arra senki, az meg micsoda pech lenne.
2009. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!