Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak érdekelne! Ha mondjuk az...

Csak érdekelne! Ha mondjuk az udvaron üldögélek, és olyan kedvem van hogy rágyújtok egy laza füves cigire, és arra jár egy gyalogos rendör, észreveszi hogy füvezek ezért bejöhet a portámra hogy bevigyen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem hivatalos, de én úgy tudom, hogyha a rendőr bűncselekmény elkövetését veszi észre szolgálat közben, akkor nem kell külön házkutatási, hogy bemenjen
2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Mondjuk vicc mert közbe meg a pintér zsebébe megy az a pénz amit az utcai fü eladása hoz....

Ment a zöld pacsi!

2014. ápr. 14. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján,de a civil rendőr,amint meglát szolgálatba helyezi magát és intézkedhet. Tehát attól,hogy nem látsz egyenruhást attól lehet a következő sarkon egy civil rendőr fordul be.
2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem baj marad a sunyiba szívás!

Mondjuk olyan helyen lakok , ahol ha végigmennék az utcán egy jointtal azt gondolnák csak sima cigi.De mostmár tudom ha arra jár a civil zsaru akkor off van nekem.

2014. ápr. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!