Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Részegen szétvertünk ketten...

Vőlegénymadár kérdése:

Részegen szétvertünk ketten egy ilyen uniós támogatásos táblát, elkaptak, beismertük, gyorsított eljárás lesz, mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Csináljatok belőle média hírt és akkor megbecsülésre.
2014. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ahha, ha valaki reszegen hirdetotablakat ver szet az masra nem is szamithat csak megbecsulesre.. van meg lejjebb?
2014. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Próbáld meg eladni a Kurucinfón, hogy nem részegek voltatok, hanem megmutattátok a szemét, gyarmatosító EU-nak, hogy milyen a magyar virtus és lehet gyűjtést szerveznek a pénzbüntetésre.
2014. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Második: Sokkal jobb, ha részegen EU támogatásos táblákat vernek szét, mintha egymást vagy telefonfülkéket, inkább ilyen politikai irányba menjen át a fiatalok dühe, én támogatom.
2014. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Valljátok azt, hogy Gyurcsánynak néztétek a képet. Lehet még egy trafikot is kapnátok Viktátortól.
2014. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmire. Uniós táblát nem tilos szétverni.
2014. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Sima rongálás. Egy buzgóbb ügyész esetleg a garázdaságot ráhúzza, ha ügyes. Pénzbírság, vagy nagyon rövid időre felfüggesztett.
2014. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egymás fejét vertétek volna szét.
2014. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A táblát szerintem biztosan meg kell térítenetek, mivel ez a pályázatokban kötelező jellegű, és nem szolgál felmentéssel a teljes rongálás sem, azt pótolniuk kell a pályázat elnyerőinek (gondolom ezt nem saját zsebből akarják tenni), szóval nagyságtól függően, ha nagy jelző tábla: pár százezres költség is lehet, ha kis méretű: akkor pár tízezer.


Nekünk volt egy pályázatunk (éppen futó volt) ahol két nagy méretű jelző táblát tettek tönkre lakot területen belül, és a tetteseknek ezt kikellet fizetniük (kamera vette őket, meg polgárőrök észrevették), de nem tudom, hogy ezenfelül kaptak-e bármit, csak azt tudom, hogy kifizették az okozott kárt 2 héten belül, nekem meg csináltak egy 10 órás adminisztrációs munkát (lerendeztem a néhai nfü-vel a rongálást, ezer kérvény, majd újra gyártás, majd kihelyezés, meg telefon telefon hátán stb).

Nekünk ez a tábla volt, ő az A tipusú:

[link]


a költsége 20 ezerrel drágább volt per darab, és ebből volt kettő rongálás ( a keret az ép maradt mindkettőnél, csak a tábla lemez rész nem).



Itt megtalálod a különböző típusúakat, és az árait is:

[link]



Majd kérlek írd meg ide, hogy mi lett a vége az ügynek, kíváncsi vagyok.

2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az "A" típusú jelzőtábla volt, rendőrségen azt mondták hogy 1 évig terjedő felfüggesztett lehet és 500 ezerig terjedő büntetés
2014. ápr. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!