Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én újságot szórok Ausztriáb...

Ha én újságot szórok Ausztriában, joga van a munkáltatómnak nyomkövetőt szerelni rám?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 19:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A Törvények kategóriába akartam, de nem leltem ilyen kategóriát.
2014. ápr. 22. 19:51
 2/21 A kérdező kommentje:
Több hónapja dolgozom kinn, ez egy vadonatúj intézkedés lenne, jövő héttől.Joga van hozzá?
2014. ápr. 22. 19:52
 3/21 A kérdező kommentje:
Mármint mégegyszer mondom, osztrák, ausztriai törvények szerint. A hely konkrétan Kapfenberg, Glanzgraben,Bruck an der Mur és ezek környéke.
2014. ápr. 22. 19:54
 4/21 A kérdező kommentje:
Eddig is volt, hogy utánam jött, jól szórom-e, mindig meg volt elégedve, és lassan fél éve csinálom már ezt, erre ma, a húsvéti ünnepekből visszatérve(az ünnepekre hazajöttem,mert hétvégente is haza szoktam + mert itthon mégis olcsóbb az élet+ itt a család, a fiam, a menyem, és az unokáim)
2014. ápr. 22. 20:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Nincs joga, ez személyiségi jogod sértése
2014. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezen az alapon pert indíthatok ellene(kb. féléve lesz lassan , hogy kinn dolgozom,és jövő héttől indulna ez) Ő azt mondja, ez pont olyan, mintha be lenne kamerázva a munkahelyem...? Erre mi a válasz, túl azon, hogy mivel én nem beszélek németül(és ezt tudta a munkáltató, így vett fel), egy németül beszélő ügyvédet kellene felfogadnom?
2014. ápr. 22. 20:32
 7/21 A kérdező kommentje:

Kinn horror egy ügyvéd, én a csőd szélén, az éhenhalás elől menekültem ki, segítséggel kaptam is állást még az ősszel, de annyi pénzem nincs, hogy egy minden hájjal megkent+ németül perfektül, a jog-csínját bínját nyelvileg kiforgatni képes ügyvédet, vagy egy magyar ugyanilyen, de nyelvet nem beszélő ügyvédet+ egy tolmácsot akárcsak a hazai árszinvonalon is megfizessek(a kinti meg ennek a duplája, ha nem a triplája, azt sose fogom felérni.)

Mi a megoldás, ha nem akarom évekre anyagi csődbe verni magamat emiatt?

2014. ápr. 22. 20:36
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja és a kinti bérből haza kell járnom minden héten bizonyos kötelmeim miatt(ami nem tartozik ide), privátba ha valakit borzasztóan érdekel, leírom.
2014. ápr. 22. 20:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne?
2014. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Ő azt mondja, ez pont olyan, mintha be lenne kamerázva a munkahelyem"


Igen pont olyan. Az is szigorúan tiltott. Kizárólag biztonsági kamerákat szabad felszerelni. Hogy mi a különbség majd nézz utána.

2014. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!