Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendeltem egy netbook-ot...

Nagybarbara0520 kérdése:

Rendeltem egy netbook-ot 2014. 03.23 -án 76704 ft -ért. A "MegaMultiMedia Webáruház " nevű cégtől. Oldaluk korrektnek tűnt. Előre utalással kellett fizetni. A gépem azóta sem érkezett meg, de rövidebb lettem az összeggel. Mi ebben a törvényes út?

Figyelt kérdés
Számos e-mail,és telefon áll már mögöttem.A válasz általában az,hogy csak jövőhéten lesz raktáron.Hogyan jöhetnék ki ebből a helyzetből a legelőnyösebben?

#netbook #törvényes út
2014. ápr. 26. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentéssel fenyegetés, majd ténylegesen feljelented őket. Sajnos nem tartom valószínűnek, hogy viszont fogod látni ezt a pénzt.

"Az oldal jelenleg ZÁRVA van!"

Ilyen szöveget sem nagyon láttam...

Most rákeresve, ezt a kérdést találtam, sajnos túlságosan is aktív:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__55..

2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__55..


Nézd meg mégegyszer a számlaszámot amire utaltál aztán sétálj el a rendörségre. Ha ezzel megvoltál akkor kereshetsz másik gépet.

2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A banki bizonylat is megvan még az utalásomról.
2014. ápr. 26. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan jöhetnék ki ebből a helyzetből a legelőnyösebben?"


Úgy, hogy megvárod a jövő hetet.

2014. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rendőrség, de most komolyan minek rendelsz gagyi helyről na most aztán spóroltál
2014. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!