Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valoban 300 ezer forint lesz...

Valoban 300 ezer forint lesz a szülési pénz?

Figyelt kérdés
sokat halotunk rola. de senkitöll sem tudom valoban igyis van !

2014. máj. 9. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen hallottam valami erről. De még tárgyalnak csak róla. Pedig jó lenne ha december előtt bevezetnék. Ugyanis akkor érkezik egy baba :-)
2014. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Őszödi Ferenc ***** válasza:
58%
Annyi lesz, mehetsz rögvest szexelni!
2014. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Jáj de jó is léné a segíj mellé ety kis péz
2014. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valóban így is lesz, majd kiderül ha megjelenik rendeletben, addig csak tervezgetés.
2014. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Még több cigó születik....
2014. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kampányfogás volt, a pénz marad az eddigi 60 ezer
2014. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én.nem tartom jo ötletnek.bár agusztusban szül a barátnöm!

joljöne a pénz ez tény!De sokan ez véget válalnának be gyermekekett.ugye a pénz elfogyik a gyerek ott marad vagy az intézetben.

2014. máj. 9. 17:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1000 meg 1000 cigány fog születni...
2014. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Cigók lesznek mindenhol...:(
2014. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Minden rossz indulat nélkül kérdem,hogy a helyesírási kéziszótárról mikor érdeklődtél legutóbb?


Egy éve elhintették a por nép fülébe, hogy lehessen mire várni...de főleg szavazni. Most,hogy megnyerték a választást nagyon kíváncsi leszek miből akarják (vagy kiből?)kipréselni ezt a rengeteg pénzt. De azért ne lepődjön meg senki, ha menet közben elvész a köztudatban a dolog vagy bejelentik,hogy "sajnos, sajnos nincs elég adózó,akiről letudnánk a 97.bőrt is húzni, úgyhogy szemét senkiháziak miatt nem tudunk nektek adni,pedig ti aztán nagyon nagyon, üngyüm büngyüm mód megérdemelnétek!"


Engem lényegesen nem motiválna az a pénz. Minimálbért keresek, a 300ezer pedig elfogy,mint minden más pénz. Ez a "hír" azoknak biznisz,akik eddig szültek/szülnek egy halom gyereket,de most aztán igazi főnyeremény nekik még egy 4.-5.-6.-ot bevállalni,mert hát menyi pénz az már!

Inkább a fizetéseket növeljék.Megint azoknak kedveznek,akik még két forintot nem raktak be a közösbe. Ezt nem tartom fair dolognak.

Van aki már az Én gyerekemet is megszülte...mert neki 8,hogy a koszban mocsokban, igénytelenségben,munkanélküliségben,rossz példákat mutatva neveli fel...Nekem viszont "sajnos" nem mindegy.

2014. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!