Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megvettem egy játékot...

Ha megvettem egy játékot akkor azt bárhonnan letölthetem?

Figyelt kérdés

Több 100 játékom van steamen és originen(megvettem őket), de néha lassabban jönnek le mintha torrentről szedném őket. Ha letölteném torrentről a játékot azzal törvényt szegek vagy nem??


Azt tudom, hogy Magyarországon nem piszkálják a kalózokat, így ez inkább elméleti kérdés



2014. máj. 15. 15:21
1 2
 1/16 Lumpenproletár ***** válasza:
26%
Én azokat"kitömném"akik egy-egy játékot zenét(stb.)legálisan szereznek be...-azt a párat.
2014. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lumpenproletár ***** válasza:
26%

Az is csak Magyarországon fordul elő hogy valaki megveszi rendesen a játékot és azt kapja érte cserébe hogy"lassabban jön le"mint a torrentröl leszedett.


Tanúság?


Nem érdemes becsületesnek lenni mert aki becsületes az fázik rá.


Az a pár...

2014. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én se több 10e forintért veszem őket, maximum 3e a legtöbb amit játékra kiadtam(de a legtöbbet ezer ftért vettem), de van egy pár előnye az eredeti játéknak (főleg steamen, pl felhőben tárolja a játékállást, multi, vírusmentes)
2014. máj. 15. 15:25
 4/16 Lumpenproletár ***** válasza:
Nálunk a gyerekek foglalkoznak sz.gépes játékokkal(én már kinőttem belőlük...)és nem is tudok róluk semmit csak azt hogy tőlem sosem kértek rá pénzt.
2014. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A licenset veszed meg, nem magát a programot. Amúgy ha a játékot vissza seedeled, az már nem iilegális. Csak a letöltés az, személyes célokra.
2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
*az már nem legális, csak a letöltés.
2014. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor megvan a licensz, tehát letölthetem bárhol a programot?
2014. máj. 15. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Magánhasználatra csak filmet, zenét, könyvet tölthetsz le (fel már nem), programokat már nem.
2014. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, de már megvettem a programot (vagy legalábbis a licenszét)
2014. máj. 15. 19:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha torrent oldalról szeded le, azzal az a baj, hogy már a letöltés alatt is feltöltesz (seed), ami illegális, mint már fentebb is írták. (Csak nem tudtam egyértelmű-e.)
2014. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!