Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy gázpisztolyt, de...

Vettem egy gázpisztolyt, de nem veti ki a hüvelyt?

Figyelt kérdés

Vettem egy öntöltős gázpiszolyt, csak úgy otthonra. (Önvédelemre van revolverem.)

Lőttem vele eddig 3-at, és egyszer sem vetette ki a töltényhüvelyt.

Mi lehet az oka ennek? Rossz a töltény vagy a gázpisztoly hibája?

A fegyver: Keserű Army

Töltények:

- Fiocchi riasztó

- Wadie CS

- Wadie Pepper



2014. máj. 17. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha már a Törvények/jog rovatban kérdezed, akkor fordulj ügyvédhez...
2014. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sorry, nem tudtam, hogy melyik kategóriába írjam..
2014. máj. 17. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
legjobb, ha beáztatod olajba és úgy lősz egyet, akkor jó lesz
2014. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első körben vidd vissza a boltba vagy vidd el egy fegyverműszerészhez, mert ennek több oka is lehet.


A hüvelyt kihúzza a töltényűrből és nem veti ki vagy ki sem húzza? Amennyiben az előbbi eset áll fent akkor a kivető rossz, ha az utóbbi akkor a kivonó. Illetve még lehet hogy a tölténynek nincs elég ereje hogy akkora lendülettel hátratolja a zárat hogy a hüvely nekiütközzön a kivetőnek.

2014. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, amit 11:57-es mondott az is beválhat. Csak lehetőleg ne tocsogjon az olajban. A szán és a tok közti kapcsolatnál lehet hogy segíteni fog egy kis kenés.
2014. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egybe senki nem gondol bele b.asszátok meg?


CSAK HÁRMAT LŐTT MÉG VELE. HÁRMAT ÖSSZESEN.


Kérdező: Lőjél többet. 10 riasztót és a gázokból is minimum 5-5-öt.


Ez pont olyan, mint amikor megkérdezik az átlagparasztot, hogy megbízható-e az önvédelemre tartott öntöltő gázpisztolya.

-Persze, az enyém a világon a legmegbízhatóbb. Még sosem akadt el.

-Mennyit lőtt vele?

-Egyet.


Komolyan, gondolkodjatok már. Ez a 3 lövés annyira, de annyira komolytalan statisztikai minta.

2014. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csőszűkítése kevés neki , nem töltet hiba ez .
2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csiß ***** válasza:

Ha újonnan vetted akkor vidd vissza az üzletbe,hogy cseréljék ki.

Ha használtan,akkor próbál megtisztítani a töltényűrt..lehet annyira le van rakódva benne a szennyeződés,hogy beszorul a hüvely.

2014. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csiß ***** válasza:

"Komolyan, gondolkodjatok már. Ez a 3 lövés annyira, de annyira komolytalan statisztikai minta."


Bocsi de te nagyon szefonak tünsz..3 lövésből 3 hiba..mégis milyen statisztikát akarsz? Ezeknek a fegyvereknek nem lenne szabad ilyen hibát produkálnia.A navy (anyagát tekintve) igen fos minőségű (mint az ára is mutatja) de azért el szokta működni magát ha a töltény nem "romlott".itt 3 féle tölténnyel is hibát produkált.

2014. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!