Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » E-mailben történő (gmail,...

E-mailben történő (gmail, valószínűleg webes felület) zaklatás érdemes-e feljelentést tenni? Heti-két heti rendszerességgel kapok leveleket, amiben engem védeni akarnak a páromtól, őt pedig pocskondiázzák de semmi fenyegetőzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom kiakadt ezen és engem vádol, hogy én irogatom ezeket a leveleket saját magamnak.Félek attól, bár a párom emiatt elküldött, de hogy Őt és a munkahelyi kollégáit kihallgatják, botrány lesz belőle és kirúgják.

2014. máj. 18. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp... A zaklatás az zaklatás.
2014. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen beállítod a levelező fiókodban, hogy mostantól blokkolja azt a feladót, és akkor nem zaklatnak.
2014. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a párom azt hiszi én zaklatom saját magam. És így nem tudom bizonyítani. Tavaly az ex férje zaklatott, most ez, sajnos belerokkantam:(
2014. máj. 18. 17:46
 4/5 anonim válasza:

*Sajnos a párom kiakadt ezen és engem vádol, hogy én irogatom ezeket a leveleket saját magamnak


Aki ilyet állít, és ráadásul hozzátartozód, annak bizonyiték van a kezébe,komplett bizonyiték,cáfolhatatlan és mennél tovább hazudozol annál nagyobb szart keversz a saját fejedre.

2014. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne, hogy valami konkrétat fel tudna mutatni, mert akkor legalább kiderül, hogy skizofrén vagyok és őrült. De csak vádaskodás van, takarodj és társai. Egy évig tűrtem az exférje zaklatását, most végig mellette voltam és megkaptam az utam jutalmul.
2014. máj. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!