Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt olyan, aki volt...

Van itt olyan, aki volt börtönben, és intézményfüggő lett? Miért lettél az?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsére börtönben nem voltam, de sorkatona az igen. A leszerelés után egyértelműen éreztem az intézményfüggőséget. Sőt, nem volt ritka az olyan eset, aki alig bírta ki a bevonulást, de leszerelés előtt meg tolongott azért hogy továbbszolgálatos lehessen, azaz munkavállalóként lehessen továbbra is katona.

Én azóta is rend- és tisztaságmániás vagyok. Mert számos előnye van. Valamint az önfegyelmem is magas lett.

2014. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a katona sztorik, az írjon aki sitten volt.
2014. máj. 20. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Katonakoromban volt ilyen katona a katonák közt.
2014. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam. Sz@rok a katonakorodra. Az írjon aki sittes.
2014. máj. 21. 22:58
 5/9 anonim válasza:
Gondolod hogy aki volt böribe majd gyakorin fog neked írogatni?
2014. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Péntek László vagyok börtönfüggő. Köszönöm.

Raffael Sándor vagyok börtönfüggő. Köszönöm.

Horváth Dezsőt vagyok börtönfüggő. Köszönöm.


bándi kata, szexfüggő,

szögi lajos gyorshajtó,

marian cozma agresszív

2014. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

péntek lászló gusztustalan bélféregürüléket csupaszra vetkőztetve véresre kéne vesszőzni, korbácsolni, közben persze ki is kasztrálni, aztán a lemeztelenített testét egy kicsit (jó alaposan) disznóperzselővel összeégetni, végül kegyelemdöfésként a fejét venni, majd a ronda korcs ebekkel a vérét felnyalatni és a hulláját felfalatni, hadd legyen belőle kutyakaka. Bár a fő gond eleve az volt, hogy az a majomfejű rühes k..va anyja valaha is kikakilta őt.


raffael sándor gusztustalan bélféregürüléket csupaszra vetkőztetve véresre kéne vesszőzni, korbácsolni, közben persze ki is kasztrálni, aztán a lemeztelenített testét egy kicsit (jó alaposan) disznóperzselővel összeégetni, végül kegyelemdöfésként a fejét venni, majd a ronda korcs ebekkel a vérét felnyalatni és a hulláját felfalatni, hadd legyen belőle kutyakaka. Bár a fő gond eleve az volt, hogy az a majomfejű rühes k..va anyja valaha is kikakilta őt.


horváth dezső gusztustalan bélféregürüléket csupaszra vetkőztetve véresre kéne vesszőzni, korbácsolni, közben persze ki is kasztrálni, aztán a lemeztelenített testét egy kicsit (jó alaposan) disznóperzselővel összeégetni, végül kegyelemdöfésként a fejét venni, majd a ronda korcs ebekkel a vérét felnyalatni és a hulláját felfalatni, hadd legyen belőle kutyakaka. Bár a fő gond eleve az volt, hogy az a majomfejű rühes k..va anyja valaha is kikakilta őt.


utolsó válaszoló (#6)gusztustalan bélféregürüléket csupaszra vetkőztetve véresre kéne vesszőzni, korbácsolni, közben persze ki is kasztrálni, aztán a lemeztelenített testét egy kicsit (jó alaposan) disznóperzselővel összeégetni, végül kegyelemdöfésként a fejét venni, majd a ronda korcs ebekkel a vérét felnyalatni és a hulláját felfalatni, hadd legyen belőle kutyakaka. Bár a fő gond eleve az volt, hogy az a majomfejű rühes k..va anyja valaha is kikakilta őt.


Ezeket a büntetéseket persze mind nyilvánosan kellene végezni és kamerákkal is rögzíteni, a felvételeket pedig szintén nyilvánosságra hozni. Na itt kezdődne a valódi, IGAZSÁGOS IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS, melyben mindenki a bűne súlyosságához mérten nyerné el a tette(i) méltó büntetését, kapná meg az irdatlan alávalósága jól megérdemelt jutalmát. Igen, igen, ez utópikus, tudom én azt nagyon jól - de akkor is.

2014. jún. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kérdezőnek: figyelj, aki évtizedek után jön ki a börtönből, nem túl valószínű, hogy majd itt GYK - n fog írogatni.


Mert: amellett, hogy a börtönben ennyi idő után eléggé megöregedett, valószínűleg teljesen megtört és totál be is golyózott. Könnyen meglehet, hogy nincs is már hová mennie, így egy minden téren leépült, megbomlott elméjű vén hülye, egy össze-vissza tántorgó, zavaros, összefüggéstelen hülyeségeket makogó, magát sokszor össze is s..ró-hugyozó dilis csöves lesz. Bár persze lehetnek kivételes esetek is, de a többségük szerintem így végzi.

2014. jún. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos elég sok mocskot férget tartunk el a wellness börtönökben.


Igen, vannak jó páran, akik intézményfüggők lesznek.

Többször is előfordult már, hogy egy bűnöst öregen és betegen - leépült emberi roncsként - kiengedtek, mert lejárt a büntetése, de vissza akart menni, mert egyszerűen nem volt semmi lehetősége máshova menni, nem volt már előtte semmiféle perspektíva, mint az utcán való csövezés.


Ebből is látszik, hogy sokuk egész jól érzi ott magát a nem kevés adónk nem kis részéből - jobb nekik ott benn, mint sok tisztességes embernek kinn.


péntek lászlóval, raffael sándorral, horváth dezsővel és az undorító 6. válaszoló elmebeteggel én ezt tenném:


Csupaszra vetkőztetném mind a négyet, egy szöges korbáccsal véresre, halálra korbácsolnám őket, aztán miután kimúltak, mind a 4 dögöt korcs kutyák és disznók elé vetném.

2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!