Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Skacok! Mi az oka a konstans...

Skacok! Mi az oka a konstans bűznek Budapesten és miért nem lépnek fel ellene?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket ma találtam, kellemes olvasgatást:


[link]


Teljesen igaza van a cikknek, gyakorlatilag bárhol járok közterületen, egy-egy kapualjból vagy átjáró nyílásából olyan dögletes tömény húgyszag csap meg hogy csak na! Nyilvános WCk a gengszterváltás óta nincsenek, a hajléktalanok, bulizók, kutyák stb. mind oda piszkítanak ahol nekik jólesik. A közteresek meg inkább az 5 centivel odébb parkoló járművet bírságolják, mert abból van a lóvé...



2014. máj. 26. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Mert pest tele van értelmiségivel.


Legalábbis mindig ezt hangoztatják, amikor "vidék" vs. pöst vita van.

2014. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a csövesk, szerintem valakik hobbiból pisálnak köztéren. Előttünk park van, és jól szitulált férfiak mennek ide pisálni...
2014. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

- sok homeless

- sok kutya xar & húgy

- kevés nyilvános (tisztán tartott!!!) budi

- sok semmirekellő aki egésznap az utcán lóg és ott is végzi a dolgát

- közterületek takarításának hiánya


Ezek egyeüttesen mind hozzájárulnak ahhoz, hogy Budapest utcáin olyan szag van mint anno a Józsefvárosi Pályaudvar WCjében.

2014. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs ember, aki tisztán tartaná ezeket a területeket. Régen voltak házmesterek, voltak a tereket tisztán tartók.
2014. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na ez az egyik. Ami még nagyon zavar az a mocsok. Tudom hogy nehéz rendet tartani egy ekkora városban de ami pesten van az szégyen. Olyan oltári mocsok van mindenhol hogy nem mer hozzáérni az ember a házfalakhoz nehogy rágógumiba tenyereljen vagy hányásba. Szinte lábujjhegyen kell közlekedni mert annyira okádék az egész.

Lehetne kezdeni valamit. Ahova viszont ennyi embert bezárnak és nem Vatikánnak hívják (egy kivétellel egyetemben) az elég koszos sajna, de pest még ehhez képest is mocskos.

2014. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

Hát egyrészt nincsenek nyilvános illemhelyek, másrészt a hajlékonyak, és a részeg bulizók is épp ott, ahol rájuk jön. A kutyások megérnének egy külön misét...

A közteres pedig nem fog kötözködni egy 15 fős társasággal, mert havi 100 ezerért nem akar tolószékbe kerülni.

Kb. ennyi, jaa, ezt Te is leírtad.

2014. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kínai kaja
2014. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
1: Jellemzően a vidékről felköltözöttek szoktak megrökönyödni, meg téríteni az igét, hogy milyen mocskos és élhetetlen is Budapest. Csak azt nem értem, akkor miért nem mennek haza...
2014. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 hajléktalanok tömege

2 kutyáikat szarató hugyoltatók hadserege

ehhez jön a takarítás hiánya, bűzlő kukák sokszor kiborogatva. Az írdatlan járműforgalomról nem beszélve, csatorna hálózat elhanyagoltsága még megemlíthető.

2014. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz, a kukákról nem is beszéltem. Pár IQ-csatár szellemóriás szerint mekkora poén az utcára önteni a szemetest. A magyar ember ritka nagy sudri-bunkó tud lenni mindezt úgy hogy mellé még viccesnek is képzeli (bocsánat, kéBzeli!!!!!) magát. Miért ne rúgnám fel a kukát, miért ne önteném a szemetet a járdára, az utcára? Az olyan poénos.


A közteres meg a magában hugyozó emberkéhez se megy oda. Hogy a Nyóckerben mi van, az sajnos tipikus a hogymondjákkultúráltan hogy nemidénbarnult emberszabású majmok élőhelyén: nemrég olvastam egy weblapon hogy egy 150 kilós kancigány a posztíró szeme láttára kulázott le a harmadik emeleti erkélyről az utcára. Szerencsére én nem járok arrafelé a rezervátumban.

2014. máj. 26. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!