Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem zavarja az embereket...

Miért nem zavarja az embereket, hogy az állam egyre jobban sarokba szorítja őket? Cenzúrázva van a média, korlátozva van a gyülekezési jog és a szólásszabadság. Régen ezen jogok kiharcolásáért emberek haltak meg. Most miért ilyen tompa mindenki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Agymosottak .
2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem gondoltam volna, hogy ide jutunk még a szoci rendszerben is több volt az emberek erős egyénisége a kapitalizmus minden emberit ki öl és csak a rabszolga sors jár többeknek. Miért ilyen balgák az emberek?
2014. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A média és a kormány gondoskodott róla, hogy mesterséges ellentéteket szítson az emberek közt, és elhülyítse őket, így ne tudjanak összefogni ellenük és megbuktatni őket.
2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

"Cenzúrázva van a média"


És örülök is neki, úgyis annyi szennyet hallottam.


"korlátozva van a gyülekezési jog"


Már miért lenne korlátozva? És ha mégis korlátozva lenne, akkor az baj, mert nem tudjátok megrongálni az épületeket és milliós károkat okozni?


"és a szólásszabadság"


Lehet korlátozva van, de ez senkit nem érdekel, legalábbis úgy vettem észre. Te nem tudod mi az hogy korlátozva. Akkor lenne korlátozva, ha ezt a kérdést törölnék, és kihívnák rád a rendőrséget.


Sosem fogok kiigazodni rajtatok, most akkor diktatúra van, vagy nincs elég szigor?

2014. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem diktatúra? A volt rendszerben jól éltek az emberek, és most?
2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

A fideszt én sem szeretem, és a gyülekezési jog az fontos, de a média korlátozásával meg a szólásszabadsággal kapcsolatban azért van egy gondolatom:


Nem azért haltak meg annak idején az emberek, hogy ömöljön a szenny a tvből (ezt remélem nem kell kifejteni), pénzért megvegyék és átformálják az emberek véleményét, és coca-cola meg vodafone reklámot lássunk mindenfelé.


Egyébként pedig sztem szólásszabadság van. Én legalábbis azt mondok amit akarok, azt írok amit akarok (nyilván ha valaki másnak a honlapjára írok akkor az bármikor leszedheti). Ha csilliárd dollárokkal akarnám lenyomni a véleményem más emberek torkán, akkor elfogadnám, hogy ez sokaknak nem tetszik. Ma már tudjuk, hogy mekkora hatalma van a pénznek a véleményformálásban, sőt a gyerekek egyéniségének a fejlődésében is.

2014. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez az agyhalál előszele, csak aki beleesett, nem veszi észre.
2014. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Cenzúrázva van a média


Hol is?? Mert itthon nincsen. Komolyan ami megy a tévében meg újságokban az már durva..

Ha ne adj isten a média adóra gondoltál akkor meg mi is a gond?

Mindenki adózik aki dolgozik, akkor miért ne fizessen adót a média is??

2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

"A volt rendszerben jól éltek az emberek, és most?"

Akkor hát vegyünk fel hiteleket, élvezzük, míg kitart, és szarjuk le a többi generációt, akiknek majd vissza kell fizetni...

2014. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyülekezési jog a Fletóék idején is korlátozva volt. Emlékszem amikor még olvastam néha a Demokratát és Bencsik arról szónokolt, hogy sétálni kéne egyet csoportosan a parlament elé.


A média cenzúrázva van? És kit érdekel? Nem nézek tévét, ha pedig a hírekre vagyok kíváncsi több portált (köztük külföldit is) végig kell nyálaznom, mire derengeni kezd, hogy mi is lehet a valóság...


A szólásszabadság pedig szintén olyan szinten van, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt.

2014. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!