Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Franciaországban be van...

Franciaországban be van tiltva az apasági teszt. Hogy lehet ilyen vérlázító törvényt elfogadtatni a modern nyugati világban?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 17. 09:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Nyugati hülyeség egyik példája.
2014. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
a barom álattyai! sokat tesznek ezek a feministalibernyákok a világ szétrohasztásáért (de jó a kép:)
2014. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Na, a libsik ezt is elintézték.

Vajon mikor lesz ilyen Magyarországon?


Ilyen dolgoknál szokták mondani, hogy az a hanyatló nyugat.

2014. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%

Várjál-várjál!

Még nem kommenteltek a derék, felvilágosult, több diplomás okostojások, valamit majd úgy is kitalálnak.

Jah és ahogy gyorsba szétnéztem a neten már a németek szerint is felháborító, h valaki nem szeretne annak a gyereknek 18 évig gyerektartást fizetni, akihez semmi köze.

Komolyan ezek egyre hülyébbek:)

2014. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

Többdiplomás, mi?

Max az egyik kommunikáció és média a másik filozófia.


Beteg gondolataik vannak az biztos.


Az Eurovízó ilyen lesz a jövőben:


2016-ban a nyertes hermafrodita énekes letolt nadrággal egy WC-kagylón ülve énekel a bóbitás pingvinek megmentéséről és az önbeporzásról.


2017, Bukarest:

A 107 éves ukrán versenyzőnő csasztuskás dallamokra ringatózva egy kalasnyikovval kielégíti a színpad közepén álló Lenin-szobrot, majd a szám végén a nézők közé lő. A liberális sajtó ezt "érett művészi kifejezésmódnak" titulálja.


2024-ben az Európai Egyesült Államok kormánya az eurovíziós fesztivált túlzott konzervativizmusa és a nemzetek rendeleti úton történő megszüntetése miatt betiltja. Azon európai polgárokat, akik nem tartoznak valamely deviáns kisebbséghez, letartóztatják. A javíthatatlan és társadalomra veszélyes heteroszexuális egyéneket Oroszországba toloncolják.

2014. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Ez most komoly?
2014. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Olyan jó látni, h a válaszom le van pontozva, de válasz nem érkezik rá, mert szegény liberálisok kénytelenek elismerni, h több diploma ide vagy oda, nekem van igazam:)

Pedig úgy olvasnék egy kétségbeesett liberális mocskot:D

2014. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez baromi jó. Gyakorlatilag az anya bármelyik (akár az utcán szembe sétáló) férfira rámondhatja hogy ő az apa? Utána pedig nincs apelláta, vagy gondoskodik a gyerekről vagy gyerektartás?


Nagyon remélem hogy ez a hír kacsa, (vagy csak nem teljes) mert ha valóban ez a tendencia van kialakulóban és futótűzként terjed felénk akkor inkább elmegyek oroszországba.

2014. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi köze ennek a liberálisokhoz! Én kikérem magamnak ezt az általánosítást. Legfeljebb a feministákhoz van köze, de normális ember ezzel nem ért egyet.


Mielőtt véresszájjal nekiesnétek minden "vélt" ellenséges liberálisnak, előbb gondolkozzatok el azon, hogy talán nem mindenki ért ezzel egyet.


Komolyan olyan érzésem van, hogy mert nem vagyok rasszista/antiszemita stb. nekem kötelességem lenne szeretni az ilyen marhaságokat. Legalábbis mintha itt a sok hülyegyerek alapból ezt várná el...

2014. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%

"Pedig úgy olvasnék egy kétségbeesett liberális mocskot"


Elárulnád, hogy mi liberális van egy ilyen törvényben? Lehet, hogy egyes feministák támogatják, de a legnagyobb jóindulattal sem nevezném őket liberálisnak. Egyik az intézkedés mellett felhozott érv sem fér bele a liberalizmusba, mindegyik paternalista.

2014. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!