Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eltulajdonítás nagykorúként,...

Eltulajdonítás nagykorúként, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Elvettem az Auchan-ból egy 5ezer forint értékű utalványt pénztárosként. Nem is tudom miért tettem, nem is volt szükségem rá igazából, iszonyúan bánom... Nagy hülyeség volt :SS :( Aláírtam a többlet és hiány papíron hogy -5000, amit majd a fizetésemből vonnak le. Ugyanakkor azt is mondták, hogy feljelentést mindenképpen tesznek. Mire számíthatok most?

Azt mondta a főnököm, hogy 500 óra közmunkára, vagy fél-1 év börtönre számíthatok, esetleg pénzbírságra. Mi várható most?:/

22/L


2014. jún. 26. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Börire.
2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pénzbírság, vagy közmunka, esetleg próbaidő.

Nem hiszem hogy ezért lesittelnek. Viszont az erkölcsidnek annyi. Miért lopsz, pláne munkahelyen? :O

2014. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nem tudom hogy azóta lett e eredmény .Annyit tudok írni hogy lopás miatt minket is vittek be pár éve gyerekes hülyeség mindegy 10ezer forint alatt voltunk így megusztuk volna annyival hogy kifizetjük a kárt de sajna keletkerett rongálásból adodó kár ami miatt bevittek újlenyomat fénykép ,aztán házkutatás is volt (de minek) anyámék megkávéztatták a rendőröket.Aztán kb 3 hónap után be az ügyészségre és kaptunk egy megrovást ami még az erkölcsibe se került bele (Büntetlen előélet sokat javít a helyzeten)Én még katonának is jelentkeztem és simán felvettek úgyhogy szerintem semmi közmunka csak a frászt hozzák rád!!!! esetleg pénz bírság esetleg! Bár az hogy meló helyen visszaéltél a helyzettel az talán súlyosbító körülmény de a megbánást tanusító magatartás is javít a helyzeten.Egyszóval ügyész válogatja.
2014. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csak akkor marad tiszta az erkölcsid ha csak az ügyész egy megrovást ad és semmi mást! Azt hogy az erkölcsiböl kikerülnek e az ilyen dolgok foggalmam sincs talán 5 év után
2014. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!