Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok egy olyan oktatás...

Támogatnátok egy olyan oktatási változtatást, hogy a gyerekek az iskolába ne angolul tanuljanak, hanem törökül, mert a magyar közeli rokona, könnyebb megtanulni és legalább 1 nyelvből lenne egy felsőfokú nyelvvizsgájuk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 18:01
1 2
 11/20 hollófernyiges ***** válasza:
97%
Aha, aztán megnézném a főnököd arcát, amikor szól, hogy írd meg azt az emailt a lengyel/belga/brazil/japán üzletfélnek, te meg: jó lesz ha törökül írom? mert angolul nem tudok..
2014. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kini :)) ***** válasza:
61%
Én támogatnám, de azért valljuk be, az angol sokkal többet ér, mint a török :) Bár a török se hasznavehetetlen, de előbb angolul kéne valamilyen szinten megtanulni. :)
2014. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem a világnyelvet tanultuk, hanem az oroszt. Csakhogy például a számítógépezés közben meg nem oroszul kell tudni, hanem angolul. Örülj hogy azt a nyelvet tanulhatod, amit kell.
2014. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltál már törökül tanulni? En igen. Iszonyú nehez.
2014. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Ma kaptál egy mocskos nagy karót angolból mi?


Könnyű nyelvtanulás nincs. nem úszod meg, hogy leülj és tanulj. Inkább vedd elő az angol nyelvkönyvet vagy ha akarod a törököt és ne a netten lógj!

2014. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
nem.
2014. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok törökül most szerintem egyaltalan nem könnyü,az angol sokkabb könnyebb. A vicces az, hogy a leirt irodalmı nyelvböl megtanulom a szvakat "baromi büszke vagyok magamra" viccesen persze mert mar kezdem elhinni hogy tudom amit el akarok mondani,elmondom törökül

/ en legalabbis azt hiszem elmondom... / ök pedig neznek es megkerdezik a ferjemet aki török: mit mondott? A kiejtes sem egyszerü...maga a hangok kiejtese sem. De nem adom fel majd amire az eletem vegere erek talan meg is tanulom,he-he-he...meg jo hogy van önironiam. Pedig itt elek,de nagayon gyorsan beszelnek pörög a nyelvük plane ha nagyon magyaraznak valamit. En pedig elöször probalom felfogni amit mondanak aztan magamban összerakom, es nagyon egyszerü mondatokban probalok meg valaszolni ra,na plane a telefon uh az külön kategorıa ha nem szemtöl-szemben vagy valakıvel....

2014. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, már régi a kérdés...

Nem támogatnám. Lehet, hogy lenne nyelvvizsgája, de korlátozottak vele a lehetőségek. Tanultam már nem egy ritka nyelvet (nyelvvizsgám is van), de most álláskeresésnél: ha angolból lett volna használható nyelvtudásom nem akármilyen helyekre jó pénzért rég felvettek volna.

2014. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Nem, mert kevés helyen tudod használni.
2015. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"A török a magyar közeli rokona? H*lye vagy?" Szerinted aki ilyen kérdést képes magából kihányni, az egy agysebész? :D
2017. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!