Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy találjam meg a legagressz...

Hogy találjam meg a legagresszívebb, legrámenősebb ügyvédet Tatabánya-Tata térségéből?

Figyelt kérdés

Olyan kell, aki nem fél a nagyobb falatoktól se, és ha látja az igazát, akkor kitapossa a delikvensből amit lehet, de kegyetlenül. (polgári perben)


Ötletetek van? Hol tudnék körbekérdezősködni?



2014. júl. 23. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna valami támpont mert jó lenne tudni milyen jellegű az ügy. Mert feltételezem hogy valamiféle specializálás kellene hozzá.
2014. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
közigazgatásról és orvosi visszaélésekről van szó. hát ennél pontosabban nem szeretném itt ... esetleg privátban, ha gondolod.
2014. júl. 24. 07:52
 3/5 A kérdező kommentje:

egyébként sztem jogász számára nem annyira specializált a terület, úgy értem, nem műhibaperről van szó pl, hanem visszaélések, sőt bűncselekmények sorozatos elkövetéséről (ezzel anyagi és erkölcsi károk okozásáról), amelyekből persze sorozatosan ki is mossák őket a t kollégák.

A gondom meg annyi h nem találtam eddig kellően rámenős típust, aki pl nem hagyja magát lerázni egy blőd levéllel.

2014. júl. 24. 07:59
 4/5 anonim válasza:
lehet, hogy az ügyvéd másként ítéli meg a lehetőségeket és a teendőket és az adott ügyben nem lehet mást tenni, mint visszavonulni...
2014. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, az is lehet, meg az embernek a végtelenségig nincs azért energiája se, na csak az se mindegy, ha valakinek igen komoly erkölcsi és ebből kifolyólag anyagi kárai keletkeznek, és ez kihatással van az egész jövőjére. Szóval vannak helyzeteke, amikor sztem ezt nem lehet ennyiben hagyni és muszáj harcolni.
2014. júl. 25. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!