Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A már rengetegszer megbüntetet...

A már rengetegszer megbüntetett RTL-t emiatt az Asztro Show miatt ami ugye tudja mindenki, hogy átverés, miért nem büntetik meg? Hogy futhat egy ilyen műsor 2014-ben egy európai országban?

Figyelt kérdés
Jó, igaz egy ilyen műsor sikeréhez rengeteg idióta barom állat ember is kell, de akkor is szánalmasnak tartom, hogy ott ül az a köcsög és mindenkinél talál rontást, mindenkiről leveszi, pénzenergia, stb. Nem értem hogy van ehhez pofája mindnek. Meg ezt a csávót hogy nem vágja senki se szájon? Állandóan az anyagiak a téma, meg a pénzenergia... Szóval ezt csak ebben a szánalmas velejéig romlott undorító országban lehet megcsinálni, ahol ugye mindenki ennyire szarul él, mert szarok a fizetések. Szóval ebben része van a sok szemét politikusnak, hogy magasak az árak, adók, meg a sok vállalkozónak meg ilyen-olyan tulajnak, aki le se szarja a beosztottjait. De ne térjünk el a tárgytól. Rendőrség, vagy akármi fogyasztóvédő, versenyhatóság, akárki hogy hagyhatják és miért hagyják ezt a szart? Hol van ilyenkor az ORTT meg a többi majom?

2014. júl. 29. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

"Jó, igaz egy ilyen műsor sikeréhez rengeteg idióta barom állat ember is kell..." én úgy írnám,hogy


Jó, igaz egy ilyen CSATORNA sikeréhez rengeteg idióta barom állat ember is kell....


Én már 10 éve nem nézem az rtl-t és a tv2-t



25N

2014. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Konkrétan mi a bajod ezzel az Asztro Showval?
2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Akit ezzel a szarral át lehet verni, az meg is érdemli.
2014. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

"Akit ezzel a szarral át lehet verni, az meg is érdemli."

Nem, akit itt átvágnak azt segíteni kell, felemelni erről a szintről. Változtasd meg a törvényt, mert jelenleg ez legális.

2014. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért foglalkozol olyan dolgokkal, amik a te életedre nincsenek hatással.

Ilyen erővel letilthatnád a youtube összes kárpátia videóját, vagy betilthatnád az összes színházi előadást. Mertmondjuk neked nem tetszik.


A lényeg az, hogy mindenki deviáns kicsit, az is aki az általad leírt csatornát nézi, az is, aki rábök egy kárpátia videóra, és az is, aki elmegy színházba.

Direkt sarkítottam, hogy éezd, van egy nagyon buta réteg, vannak az agyhalottak, és van az értelmiség, és lehet te nem érted meg egyiket sem. De ettől még nem kellene betiltanod azt, amit nem értesz.

2014. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az echto tv-n van az amikor az az őrült fickó áll és megmondja a frankót minden marhaságról. Az, hogy futhat? Az sem jobb.
2014. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,küldök egy kis szeretetenergiát,hogy megnyíljon a szíved és szeresd ezt a műsort. :D
2014. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 4:

Azok után, amennyi támadás a devizahiteleseket éri... szerintem ez nem jó ötlet. Nem tartanak az ő fejéhez sem pisztolyt, amikor tárcsázni kell.

2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

# 6:

De ő nem vág át senkit azért, hogy pénzt csikarjon ki tőlük. A világ panorámára gondolsz?

2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Világpanoráma, ez az :D

Az egy dolog, hogy valami nagyon jót szívott az a barom, de folyton uszít.

Szeretetenergia :D megatroll LOL

Amúgy a legtöbb csatornáról a műsorok nagy részét le lehetne venni, mert semmit sem érnek.

2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!