Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik idióta barom hozta...

Melyik idióta barom hozta törvénybe, hogy a diákmunkákhoz kell iskolalátogatási igazolás?

Figyelt kérdés
Miért nem elég a diákigazolványon levő hátsó matrica? Minek kell ez az egész herce húrca? Nem volt normális aki ezt behozta.
2014. aug. 6. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az diákszövetkezetek várják el azért, hogy biztosan tudják diák vagy. Pár (pl fürgediák) már elfogadja a matricát is. De ezzel az a baj, hogy páran csalhatnak is vele és én is ismerek ilyet. Egyszerűen szerzett egy matricát és így dolgozik ott.
2014. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nem kell iskolalátogatási igazolás, elég a matrica. Mostanában vezették be, így ha megszűnik a hallgatói jogviszonyod, ugyanúgy tudsz dolgozni diákként október végéig.
2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az eudiákokban nem kérik, de összes többi helyen igen. Én meg most nyáron nem tudok bemenni a suliba, mert ilyenkor nincs senki bent.
2014. aug. 6. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mostanában vezették be, így ha megszűnik a hallgatói jogviszonyod, ugyanúgy tudsz dolgozni diákként október végéig."


Általában elfogadták az előző féléves igazolást is októberig. Utána már pampognak. Meg előtte is, de addig lehetett dolgozni. vagyis nekem lehetett.

2014. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamikor a héten egyszer szokott lenni ügyfélfogadás általában. Lehet ki van rakva ajtóra.
2014. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Minddiáknál mondták ezt és regisztráltam még a Meló-Diákhoz is, ott is csak lefénymásolták a diákigazolványomat. Idén egyáltalán nem kértem iskolalátogatásit.
2014. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 6 -> # 2 voltam.
2014. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert matricát bárki tud szerezni igazolást meg csak az aki suliba jár. Előre kellett volna gondolkodni, bemenni, vagy neten utánanézni mit kérnek a regisztrációhoz, és időben intézkedni. Egyébként minden iskolában van ügyelet, nézd meg nálatok mikor van.
2014. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért de én min 10 éve diák-munkáztam és akkor is kellett. Minden héten van ügyelet szóval ez üres kifogás tőled.
2014. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!