Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy no kiprovokálja a...

Ha egy no kiprovokálja a párjátol, hogy engem megfenyegessen vagy akár megusson akkor mehetek a rendorség helyett rogton az ugyvédemhez?

Figyelt kérdés
a kovetkezo a szitu a szomszédba koltozott egy pár a férfivel jól megvagyunk eldumalgatunk de semmi nagy haverkodás csak jószomszédi viszony, viszont a párja az egy idegesito pszihopata holgyemény ,állandóan provokatív kérdéseket tesz fol nem koszon úgy csinál mintha másodrendu lennék pedig én megadomom a max tiszteletet feléjuk.Namost mivel a férjét is állandóan hergeli ,idegesiti ezért félek eccer az lessz hogy az eggyik ilyen megnyilvánulását felém nemtudom olyan profin kezelni mint eddig és kiosztom szoban.Viszont akkor garantaltan rám kuldeni a párját ,aki 120kg és én se vagyok se kicsi se félos tehát biztos nemszaladnék világgá ha nekemtámadna akkor abbol pedig nagy balhé lenne súlyos testisértés min. én viszont ,ameddig csak lehet kerulom az eroszakot de elobb utobb az lessz ,amit leírtam

2014. aug. 20. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
mehetsz. de elotte meg eltemetjuk a magyar nyelvet
2014. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elösször tanujjá meg magyarul irni, oké?
2014. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Újabb 2 onjelolt nyelvtantanár:) ,gyengébbek kedvéért az angol billentyuzeten nincs ékezet de ez gondolm meghaladja a számítástechnikai ismereteiteket is , mennyetek igyatok mégeggyet a tiszteletemre aztán tunés a takaro alá matyizni mikozben anyura gondoltok...
2014. aug. 21. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

És vessző sincs az angol billentyűzeten? Nagybetű sincs az angol billentyűzeten?

-eccer=egyszer

-eggyik=egyik

-lessz=lesz

Ha csak egy-két vesszőhibád lenne, nem szólnék. De az ,,eccer'' az nem az angol billentyűzet hibája.

2014. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
WOW! profi vagy !Még olvasd át párszor, hátha találsz valamit még benne ......:)
2014. aug. 24. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

en talaltam:

mennyetek = menjetek

megeggyet = meg egyet


Ha testi sertes aldozata vagy akkor a feljelentest a rendorsegen kell megtenni, nem az ugyvednel.

Termeszetesen ha van egy nagyon jo ugyved baratod aki epp raer (ha teszem azt az ejszaka kozepen torik el az orrod), akkor elkiserhet az orsre.

2014. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!