Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendhaboritast ha nem ismerte...

Csendhaboritast ha nem ismertem el mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4kor baratnom kifekudt az utcan es kijottek a rendorok hozza es mondtak hogy irjam ala a papirt es kapok 20.000ft birsagot, ha nem irom ala 100.000ftot. Nem ismertem el es azt irtam ala. Most mit kaphatok?
2014. aug. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha nem írtad alá nem tudnak mit kezdeni.
2014. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert teged birsagolnak, ha a baratnod fekszik az utcan...?
2014. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt en sem tudom, ot be is vittek mert el akart futni.
2014. aug. 27. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

A barátnőd kint fekszik az utcán...ez nem csendháborítás. Amúgy meg a rendőrség hatóság, szóval nem te fogod megmondani, hogy mennyi fizetsz, hanem ők...

2014. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem en mondtam ezeket az osszegeket hanem ok. Csendhaboritasnak mondtak nem tudom mer pedig nem hangoskodtunk, de valaki kihivta oket. Akkor ha nem ismertem el mit kapok?
2014. aug. 27. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Es meg van pofaja letagadni. Remelem megkapod a 100-at.
2014. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabálysértési eljárásban, ha bizonyított lesz a csendháborítás. bíróság majd eldönti, mennyit kell fizetned.
2014. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!