Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetést kapnék, ha...

Milyen büntetést kapnék, ha megölnék valakit?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy milyen büntetést kapnék ennyi idősen, ha megölnék egy velem egykorú gyereket? Esetleg a szüleim is börtönbe kerülnének vagy nekik is áldozatot kéne miattam hozniuk?
2014. aug. 28. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Halálbüntetést.
2014. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Intézetbe kerülnél!

Ami rosszabb mint a BÖRTÖN!

Neked elment a józan eszed?!

Az életed végét jelentené, még csak a kísérlet is!

Meg nem próbáld, te ökör!

2014. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ökör, csak elkeseredett... :( a testvérem miatt tenném.. de azért nem vagyok hülye, hogy meg is tegyem vagy esetleg megpróbáljam és egyébként is kicsit Istenfélő ember vagyok. Nem is tudom ilyen hogy juthatott az eszembe...csak úgy érzem, már sok minden és az illető megérdemelné a halált.
2014. aug. 28. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Intézetbe kerülnél ahol mindennap megkínoznának.
2014. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell megölni. Elég, ha összevered.
2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Szüleidet csuknák le.
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos bűncselekmények esetén a büntethetőségi korhatár 12 év, ebbe bele tartozik a gyilkosság is, szóval téged vonnak felelősségre nem anyucit.
2014. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Istentől, majd a Túlvilágon félhetsz!

Az igazi borzalom ITT van!

Fegyház, életfogytiglan, nevelőintézet!

Ez a kis előjáték az igazi POKOL!

2014. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a gyerekkel? Akármi is, annyira nem lehet alávaló, hogy el kelljen tenni láb alól.
2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Miért ölnéd meg? Ki vagy te, hogy megmondd, ki élhet és ki nem? Annak a gyereknek ugyanúgy élete van, mint neked. Nincs jogod, hogy elvedd tőle.


Amúgy meg büntethető vagy és tönkrevágnád az életed vele. Nem beszélve a gyötrő lelkiismeret-furdalásról, amit normális esetben éreznél (hacsak nem vagy pszichopata). Egész életedben nem tudnád feldolgozni, amit egy másik emberrel tettél. Ezen gondolkozz el.

2014. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!