Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem ertem a torvenyeket....

Nem ertem a torvenyeket. Gepkocsiszerzesi tamogatas?

Figyelt kérdés
Az evolucio torvenye szerint a gyenge elpusztul, ki kene halnia. Ezzel szemben amit tapasztalok az epp az ellenkezoje, hogy a gyengek (csokottek, fogyatekosok) elnek jol! 1 millio forint autovasarlas es meg ki tudja mi.
2014. szept. 1. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Most mi ezzel a bajod?
2014. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eloszor is egy fogyatekos nem tud autot vezetni! Maximum a rokonai hasznaljak ki hogy a nevere kapnak egy "ingyen" autot de ok jarnak vele.
2014. szept. 1. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna. A fogyatékos is jogosult, mivel ŐT fogják vinni azzal az autóval.
2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább nekik mint a menőmanó fiataloknak.
2014. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Es a buszon a 90% kedvezmeny, ha van kocsija... mostmar megertem azt a kerdezot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2014. szept. 1. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Sokra mész a 90%-os kedvezménnyel buszra, ha nem tudsz felszállni rá...
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem majd akkor is ez lesz a véleményed, ha ne adj isten véletlen te vagy valamelyik családtagod lerokkan...

Komolyan hihetetlen mennyire korlátolt és irigy emberek vannak. Azt hiszed, hogy aki valamilyen fogyatékkal kénytelen élni, annak az élete csupa móka és kacagás? Komolyan kíváncsi vagyok, hogy jelenik meg ez az agyadban... A Tolókocsis Testvériség összefog a világ ellen?

2014. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Elmebetegségre is leszázalékolnak. Szerintem próbáld meg. Ne csak azért, hogy jól élj. Tuti sikerrel járnál!
2014. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!