Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe küldhetek levelet...

Börtönbe küldhetek levelet nyomtatva?

Figyelt kérdés

A fogvatartottal, kapcsolatba léphetek, elég sok mondani valóm lenne neki! :) Ezért gyorsabbnak éreztem ha begépelem és kinyomtatom, persze a végére kézzel is írtam, hogy személyesebb legyen!


Illetve, képeket nyomtathatok rá?

+ Anno csináltam egy ilyen max 2cm-es kis fonást :) a karkötőmre kötöttem, szeretném neki adni szerencsehozónak, vajon azt oda adják neki?

Remélem emiatt, nem szüntetik meg a kapcsolatot!!


Illetve, olyat írhatok bele, hogy mit kéne megpróbálnia az ügyvéden keresztül? itt orvosi vizsgálatra gondolok!



2014. szept. 8. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találtam olyan leírást, ami korlátozná a gépelt levelet, bár ez bv-ként változó lehet. Én van amikor 10 oldalt is írok, de kézzel írva küldöm. Szerintem neki is jó látni az írásod, mivel ez az egy marad ott bent neki, meg ugye a havi beszélők, de az nagyon kevés. Ráadásul az érzelmi hullámok is láthatók benne :), ez az én véleményem én így szoktam. Fényképet szoktam mellékelni a levélhez én is, van, hogy 10-15 db-ot egyszerre. Papírra nyomtatva nem próbáltam még, de szerintem ebbe sem köthetnek bele. Az ügyvédes dolgot, amit írtál csak beszélőn mondj neki, még telefonba sem. A levelet elolvassák és úgy kapja meg, a telót hallgatják. Beszélőn tudtok kicsit nyugodtabban beszélni, bár állítólag ott is hallgathatnak. Karkötőt ne küldj be, elvileg az ilyen dolgokat nem adhatják oda. Én tisztasági csomaggal küldtem neki pl. egy tábla csokit és nem vihette fel magával ott kellett megennie. Ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)
2014. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!