Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Youtube -ra feltöltöttem egy...

Youtube -ra feltöltöttem egy Zenét. A Youtube reklamál, hogy Szerzői Jogok Miatt nem tölthetem fel. És hogy Németországban betiltották "Rammstein - Ich Will" Viszont több Rammstein videót találtam neten, ezért nem értem mi a probléma. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet beperelnek szerzői jogsértés miatt. A többi ramstein videot nem németországba tetteék fel
2014. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál, hülye rokker. Remélem jól megbüntetnek.
2014. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Láttam Rammstein videot valóban, akik feltették azok neonácik, lehet gazdagok és ha összedobnak lóvét simán kicsengetnek büntit, de magánembernek ez nem egyszerű


Nem kell feltenni semmit, csak ha magad készítetted

2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Mi a teendő? Ne töltsd fel!


A zene, szöveg, előadás joga a Rammsteinné, közzétételhez, felhasználáshoz az ő írásos engedélyük kell.


Ha tiltott az országban, akkor onnan ne töltsd fel, ne legyen ott elérhető.


Hogy miért találtál videókat a neten? Mert vannak olyanok, amiket a jogtulaj töltött fel (ezek legálisak), és vannak olyanok, amiket rajongóz (illegális), csak még nem találták meg őket, ezért nem szedették le.

2014. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Jogvédett zenéről van szó. A YouTube automatikusan szűri és tiltja ezeket. Vannak olyan szerencsések, akiknél nem érzékeli be az adott zenét, de ez elég ritka. Ha mindenképpen felszeretnéd tölteni a videót, úgy hogy közben ez a zene szól, gyorsíts rajta egy kicsit vagy emeld meg a hangszínét. Ne sokat, csak egy kicsit és akkor nem fogja érzékelni.
2014. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a válaszod, megy a zöld.
2014. szept. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!