Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megsérült az angliai...

Ha megsérült az angliai NI-numberes papírom, akkor kérhetek másikat?

Figyelt kérdés
Vagy kérhetek helyette plasztik kártyát? Ha igen, akkor hol és hogyan intézhetem ezt? Vagy elfogadják a sérült papírt is?

#Anglia #NI-number
2014. okt. 10. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Mi a ráknak neked az? Magyar ember nem foglalkozik ilyen szarokkal.
2014. okt. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem adnak kártyát! Elég ha a számot tudod.
2014. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj, ha sérült a papírom?
2014. okt. 10. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégegyszer leírom, látom nehezen értesz! Nem kell papír, csak a számodat kell tudnod!
2014. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert volt olyan munkahely, ahol elkérték a papírt, hogy bescanneljék és lefénymásolják.
2014. okt. 11. 02:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen papír, jegyezd meg az NI számodat és kész. Kártya már rég nincs, de nem kell semmilyen dokumentum. Tudom hogy furcsa, de Anglia ilyen szar elmaradott naiv ökör ország.


Csak figyelj oda, kinek adod meg, mint ahogy a neved, születési dátumod, vagy lakcímed is (biztonsági kérdések a fos naiv angol telefonos azonosítókban).

2014. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!