Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabad közterületen vécézni,...

Szabad közterületen vécézni, ha nincs más ilyesmi a közelben?

Figyelt kérdés
nagyon kell kakilnom és vécére nincs esély egy darabig. ilyen esetben egy parkban, bokorban el lehet intézni,úgy hogy ne lássanak meg, vagy megbüntethetnek érte?

2014. okt. 20. 15:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

Ha el tudod intézni, hogy ne lássanak meg, akkor nem büntetnek meg.


A rákosligeti vasútállomásig kb 1,5 óra volt az utam, és onnan fél-1 óránként járt a vonat, ha előttem ment el, akkor időnként előfordult, hogy már nagyon kellett....

A közelben se kocsma, se más wc, és az erdősávba mentem elintézni.


Kívánom, hogy a 3,6 stb válaszolók kerüljenek hasonló helyzetbe, sőt, hogy kocsma, pláza keresgélés közben sz_rják össze magukat!

2014. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 kovpet ***** válasza:
24%

#11: Vasútállomás WC nélkül?


Én neked kívánom, hogy lépj bele a kedves kérdező végtermékébe, akkor majd talán meggondolod magad.

2014. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%
Lakot területen belül elvileg tilos, lakott területen kívül úttól (turistaúttól is), folyó és állóvíztől és egyéb épülettől legalább 10 méterre engedélyezett.
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
69%

Lakott területen tilos, ahogy írták többen, ha esetleg elkapnak (kaptak volna), akkor 5000-50000 forintos szabálysértési helyszíni bírságot szabtak volna ki rád köztisztasági szabálysértés miatt.


Tudom, hogy most megoldódott, de a kérdésedben benne volt, hogy megbüntethetnek e, ezért írtam le.

2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
Tehat vhol ulsz egy padon, majdnem osszeszarod magad, es itt csevegsz a temarol az oldalon. ahahahahahhaaaaaaaaa ne haragudj de ez LOL
2014. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer nekem is nagyon kellett, mert az Örsön az utolsó busz csak negyed óra múlva indult, 4 sör meg még bennem volt. Elmentem az IKEA mögé ahol már nincs kamera és vagy másfél percig csak csurgattam. Hallottam, ahogy egy nő közeledik a kopogva a cípőjével és féltem, hogy még a felénél sem tartok... Utolsó pillanatban tudtam elrakni, a mutra meg kanyargott métereken át a csontszáraz földről lefolyva át az aszfaltjárdán. Borzalmas volt!
2014. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 kovpet ***** válasza:
#16: itt nem pisiről van szó, a kérdező belecsapott a sűrűjébe :)
2014. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%

"Vasútállomás WC nélkül? "

Igen. Ráadásul Bp határain belül.

Azzal a BKV busszal a következő 2 vasútállomás is elérhető volt (későbbi megállók) és nem hogy WC nem volt, de még egy esőbeálló sem!

Kiépített parkolót, térburkolatos peront építettek, de wc nem volt.


3-4 éve jártam arra több éven keresztül, és nem hinném, hogy azóta építettek volna oda...


Ha nem hiszed, akkor nézd meg: Rákosliget, Rákoscsaba-Újtelep, Rákosliget megállók.

2014. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Ja és ha arra jársz megírhatnád, hogy az említett megállóktól 500 méteren belül hol lehet plázát, kocsmát vagy mekit vagy ilyesmit találni!
2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nem láttak meg, szóval nem is büntettek meg, de szerintem tök normális, hogy mivel nincsenek nyilvános wc-k, ha valakinek nagyon kell, akkor ilyen módon intézi. ha lett volna más választásom, nyilván én is otthon, vagy wc-n végzem el, de azért becsinálni nem akartam..
2014. okt. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!