Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bevezetik az internetadót,...

Ha bevezetik az internetadót, felmondhatom a netemet hűségidő alatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgyse fogod.
2014. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A huseg az huseg, alairtad. Illetve felmondhatod, de a megfelelo buntetesi tetelekkel jar.
2014. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
De amúgy nem lenne egyoldalú szerződésmódosítás a szolgáltató részéről, ha megemelné a díjakat? (Csak kérdem)
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
9%
Ha fel mondod hűség idő alatt, akkor un. kötbért kell fizetned a szolgáltatónak + a még ki nem fizetett havi díjat is (előre)
2014. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Már h ne mondhatnád fel?!

A második hülye, mint a segg.

Ennyi erővel akkor felemelheti havi 400 ezerre is a díjamat, mert én aláírtam?

Hát nem, addig kell, amíg a szerződésben leírtak megfelelnek a valóságnak.

Ez már nem fér bele, nem arról volt szó, hanem korlátlan adatforgalomról, ami díjmentes, nem x ft/gb.

2014. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Annakidején a telekomadó bevezetésekor fel lehetett (volna) mondani a hűségszerződést a kötbér megfizetése nélkül. Legalábbis a vodafone-nál így volt, kaptam róla értesítést, hogy x ideig felmondhatom a hűségszerződést a kötbér és a hátralévő előfizetés kifizetése nélkül, mivel egyoldalú szerződésmódosításnak számít, mivel az adó alanya nem az előfizető, hanem a szolgáltató, de a díjat ráterheli az előfizetőre.
2014. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Épp ezért kérdeztem, de úgy látom itt hülyének nézik az embert, ha nem rágja szájba a kérdését. :D Ez ugyancsak egyoldalú szerződésmódosításnak minősül szerintem. Remélem így lesz.

Miért ne mondanám fel? Amúgy is felmondanám ha nem lenne hűségidőm, mert van másik, tehát nincs rá szükségem igazából. Használom, ha már van, de ha még egy csomó adót is ráterhelnek, akkor már végképp nem fogja megérni 3 internet előfizetés egy háztartásban... (Van egy nekem, egy páromnak, meg egy mobil.)

2014. okt. 22. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha árat emelnek akkor fel lehet mondani. Miért ne lehetne? A hűség nem csak a fogyasztót köti.
2014. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen felmondhatod, ha díjat emelnek, mindenféle hátrány nélkül.

És nyilván fognak díjat emelni, hiszen ilyen összeget nem fog lenyelni egyik szolgáltató sem.

2014. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!