Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bejelentem a rendőrségnél,...

Ha bejelentem a rendőrségnél, hogy egy szomszédom már félig agyonverte a feleségét, zúzódások és fojtogatásnyomok vannak a nő nyakán, akkor rendörség köteles kiküldeni a járőrt?

Figyelt kérdés
Vagy elháríthatja a bejelentést, mondván, hogy menjen a nő látleletet vetetni?

2014. okt. 23. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha te ezt így, ahogy leírtad, bejelented, akkor nem a járőr fog kijönni, hanem a TEK, és az esti hírekben is benne lesz!
2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik vidéken másképp működik az ország ... :)
2014. okt. 23. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik máshogy. Az egész országban köteles kimenni és jegyzőkönyveznie kell a hívás pillanatától az intézkedés befejezéséig, ugyanis a hívásokat rögzítik, emiatt nem lehet eltusolni.
2014. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha, én a járőrkocsit hívtam közvetlenül, megtagadták, hogy kijöjjenek, ennek nyilván nincs nyoma
2014. okt. 24. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Jesszus!

Ezt a vonalat próbálnám:

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (hétköznap este 6 és 10 között)

NANE.hu

De a legjobb az lenne ha a nő próbálná, de ennek hiányában kapnod kell hasznos információkat, hogy mi a teendő.

2014. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tagadták meg.
2014. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a nőt középkori körülmények között tartják, egyre rosszabb állapotban van. Az ipse 3 első fogát is kiverte, de nem mer menni sehova, mert fél a fickó rokonságától is, elvették a személyijét, telefonját, internet nincs, a fickó nem engedi dolgozni, ill. ahol dolgozott, ott személyesen intézte el, hogy kirúgják, a nő otthon csak munkagépnek kell, még az utcán is csinos nőci létére lestrapált munkásruhába jár... szinte folyamatos verés alatt van...

Azt persze el kell mondani, hogy mindkettő alkoholista,

a nőn sokan csak kacarásznak az utcában, hogy megérdemli, minek iszik... ja és nem egy korlátolt falusi nénit kell elképzelni, de nem ám ! Csak éppen nincs hova mennie...

Na ilyenhez nem jön ki a rendőrség Magyarországon...

2014. okt. 24. 09:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Birom az ilyen 6-oskákat, csak beszól, hogy nem igaz...
2014. okt. 24. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóságos ég, végül sikerült elérni valamit? :S
2015. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok áldozathibáztató patkány .
2021. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!