Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mégsem 8 napon túl gyógyuló a...

Mégsem 8 napon túl gyógyuló a sérülés, most mi fog történni?

Figyelt kérdés
Egy barátommal többször fogadtunk már pofonban, amikor is a fogadás győztese megpofozhatja a vesztes. Ez történt pár napja is, és én nyertem. Nem akartam nagyon megpofozni a haverom, nem is látszott utána hogy bármi baja lett lógtunk tovább. Másnap azonban egy kisebb sérüléssel orvoshoz kellett mennie. Elmondta neki az egész történetet, mire az orvos közölte, hogy nincs nagy gáz, de azért meg kell CT-zni, meg mivel szte 8 napon túl gyógyul, értesíteni kell a rendőröket. Rendőrök jöttem (még CT előtt), felvették a haverom adatait, akivel megbeszéltük hogy bemondhatja az én nevem is. Rendőrök el, ugye elvileg most engem akkor is, ha haverom nem tesz feljelentést, üldözni kell, mert 8 napon túl gyógyul a sérülés. Igen ám, de erre egy órával doki ránéz a CT-re, közli, hogy a sérülés olyan kicsi, hogy nem is látszik rajta, szóval 8 napon BELÜL gyógyul mégis. Ilyenkor ugye elvileg haverom tehetne feljelentést ha akarna, de nem kötelező. A kérdés az, hogy így viszont, hogy a rendőrök már felírtak minket, mi fog történni, ha fog bármi történni, hogyan akadályozhatjuk meg? Válaszotokat előre is köszönöm!

2014. nov. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy indítanak hivatalból eljárást ellened vagy nem lesz semmi.
2014. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feljelentést elutasítjàk vagy megszüntetik a nyomozást.
2014. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

eszméletlen sztori.

szerintem az orvos ügynök és jelent. nyilván a jelentés után lecsekkoltak titeket és megállapították, hogy ártalmatlan fiatalok vagytok és nem vagytok, olyan személyek, akitől pénzt lehetne kisajtolni egy eljárással vagy levadászni se érdemes benneteket. ezért csinálták, hogy a minősítést visszahamisították így lezárhatják hamar

2014. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!