Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jehova tanúit feljelenthetem...

Jehova tanúit feljelenthetem zaklatásért?

Figyelt kérdés

Az utcánkból már többen is jeleztük nekik hogy ne jöjjenek, mert nem érdekel a mondani valójuk, de nem csak jönnek. Ha nem megyünk ki a csengetésre akkor ott állnak minimum 10-15 percig a kapuban és kb 2 percenként ráhasalnak a csengőre. Ha pedig valami jelét látják annak hogy van otthon valaki akkor megállás, szünet nélkül nyomják a csengőt még ki nem megy valaki. De nem fogják fel hogy nem érdekel amit mondani akarnak, és hogy hagyjanak békén, jönnek havonta, de van főleg tavasszal és nyáron hogy hetente jönnek és sorba csöngetgetnek befelé mindenhová...



Mit lehet ellenük tenni? fel jelenthetjük őket zaklatásért? vagy hogyan rázhatjuk le / zavarhatjuk őket el véglegesen?



2014. nov. 27. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Próbáljátok meg közösen följelenteni őket. Hátha sikerül. Maximum vissza dobják a feljelentéseteket, hogy nincs alapja. De egy próbát megér.
2014. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy vödör víz haszonosabb.
2014. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Le kell őket szoktatni róla.

Kiszólsz, h nem veszünk semmit vagy nem vagyunk itthon és kész.

2014. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Bátyám régen metálos volt és vannak itthon démonszem kontaktlencséi és vámpírfogai, aztán egyszer úgy mentem ki hozzájuk, hogy betettem őket előtte. xD


[link]


Ilyesmi, csak teljesen vörös a szem és a pupilla vékony, mint a macskáknak.

El tudod képzelni, hogy menekültek, amikor közel értem hozzájuk és vigyorogtam. :DD

2014. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3/4

ki kell szólni nekik,hogy nem vagyunk otthon :D :D

szerintem is ezt kell tenni!

2014. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Isteneeem. Annyi poént lehet ezzel csinálni.

Elég csak kiírásokkal:

Belzebub temploma. Gyűlés minden teliholdkor. Ne felejts el magaddal hozni a feláldozható másodszülötted, lehetőleg bárányvérrel lekenve.

2015. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Azóta már nem zaklatnak a Jehova Tanúi?
2022. jan. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!