Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért kirúghatnak egy alapítvá...

Ezért kirúghatnak egy alapítványi iskolából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy egy 17 éves fiú diák vagyok!

Az lenne a kérdésem, hogy kirúghatnak-e az iskolából emiatt: Ugye most jön a karácsony minden osztálynak van valami amit csinálnia kell az iskolán belül, ez meg is volt egy osztályvideó, aztán kitalálta az igazgatónő, hogy csak a fiúk több osztályból játsszák el a 60-as évek tornáit! Ez egy ilyen kicsit vicesebb táncmüsőr lényegében, és egy fekete rövidnadrágban, és fehér feszülős trikóban kellett volna táncolni, na és engem akaratomon kívül beválasztottak a táncos fiúk közé, én megmondtam az igazgatónőnek, hogy nem szeretnék táncolna, és kérem ne kényszerítsen olyanra amit nem szeretnék, (Mivel nagyobb darab srác vagyok, eltudjátok képzelni, hogy állt volna az a feszülős fehér trikó, főleg tánc közben azért nekem is van önbecsülésem) Erre rá felháborodva elkezdett velem ordibálni, hogy kivagyok rúgva holnap ne is jöjjek, és felhívta anyámat is, az lenne a kérdésem, hogy emiatt kirúghat? Szerintem azért hogy nem vettem részt egy műsoron nem ok arra, hogy kirúghasson, vagy egy alapítványi iskolában minden úgy megy ahogy az igazgató nő szeretné? Illetve, mivel tudnám finoman megmondani, neki ha nem rúghat ki, hogy nem tehet ilyet?

Köszönöm szépen a válaszokat!

Üdv,

Bence


2014. dec. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ezért nem fognak bántani. Ilyenkor már fáradtak a tanarak is, nemcsak ti, ezért idegrohamot kapott, de már biztos bánja, mint a kutya, aki hetet kölkedzett :D. Határozottan mondd: nem akarok táncolni.
2014. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. dec. 15. 17:06
 3/3 A kérdező kommentje:
esetleg valaki még?
2014. dec. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!