Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Márciustól vasárnaponként...

Márciustól vasárnaponként bezárnak a boltok, mit szólsz hozzá, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Márciustól vasárnaponként bezárnak a boltok, mit szólsz hozzá, mi a véleményed?


Szerintem a kocsog fidesz

meg a tolvaly-orbit-viktor báccsi bekaphatja a nyalókáját!

Így lesz megint csak kevesebb munkahely!



2014. dec. 16. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
58%

Soha nem járok vasárnap vásárolni, az a nap a pihenésé, a családé a meccseké, ezért nem igazán érdekel.


Más részről nem igazán értem mire volt ez jó, mi volt a baj az eddigi rendszerrel.

2014. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

OFF TOPIC:

szándékosan elipszilonos, irónia, olyan smittpalis...

2014. dec. 16. 13:17
 3/51 A kérdező kommentje:

Én személy szerint szívesen vásároltam be vasárnap hogy hétfőn melóba viszonylag friss pékárút vihessek ne mondjuk szombati szikkadt zsemlét... :/

Arról nem is beszélve mennyi ember kerül majd megint munkanélküli sorba mert így nyilván nem lesz annyi munkaerőre szükség, jó esetben csak a vasárnapi pénztől esnek el ami viszont dupla bérezés volt és jól jött...

2014. dec. 16. 13:20
 4/51 anonim ***** válasza:
71%

#1 vagyok: mondom, én csak a saját szemszögömből írtam, megértem ha van akit ez rosszul érint, engem nem izgat.


Azt nem hiszem, hogy sok ember emiatt vesztené el a munkáját, inkább csak plusz pénztől eshetnek el a dolgozók.

2014. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%

Amíg városban laktam, addig én is mindig vasárnap intéztem a bevásárlásokat. Mióta vidéken, azóta inkább hétköznap, munka után.


Ettől függetlenül orbitális baromságnak tartom és külön nevetséges, hogy a trafikok meg nyitva maradhatnak. Csak a fideszesek szavaztak mellette egyébként?

2014. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
84%

Én is biztonságis vagyok XYZ áruházban,

nekünk kerek perec megmondták hogy vagy emiatt lesznek elbocsátások, vagy mindenkinek minimumra csökken az alapbére szóval szar ügy (eladóknak és szekusoknak egyaránt)


Ez azért jó a mocskos bagázsnak (értsd fidesz) mert van némi befektetésük/tulajdonjoguk kisebb boltokban és ezzel könnyedén kiiktatják a konkurenciát, megoldották ezt már földekkel, dohányiparral stb.


Aminek most szemtanúi vagyunk az egyfajta államosítás viktorka módra zsebtöméssel egybekötve


Persze plusz kiadást egyik mocskos hazug sem akar fene a lopós fajtájuk, még az útdíjat is megszavazták maguknak persze úgy hogy a politikusok mentesüljenek alóla.


Egy az egyben orosz/kommunista minta, hol vannak a szép idők mikor még voltak olyan politikusok (2) aki havi 1FT-ot vettek fel fizetésül. hm.

2014. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább az emiatt kirúgott boltosok és a szombaton is dolgozó melósok véleményére leszek kíváncsi.
2014. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy elnézem az embereknek tetszik az ötlet, hiszen még mindig nem lincseltek meg senkit.
2014. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 schocko ***** válasza:
26%

Itt Németországban se nincsenek nyitva az üzletek vasárnap...nem rúgtak ki ez miatt senkit...örülni kell neki, nem nyavalyogni...


Kedves kérdező, te szeretnél vasárnap is dolgozni?...

2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
82%

Hmm... nem kellene, hogy elfajuljanak a dolgok.

De sajnos egyre inkább arra utal minden jel, hogy a Fityisz csak az erőszakból ért.

Én személy szerint sajnálom, mert hiszem, hogy kulturáltan is meg lehetett volna oldani a dolgokat.

2014. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!