Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi a fizetése egy kulturál...

Mennyi a fizetése egy kulturális közfoglalkoztatottnak?

Figyelt kérdés

Mert, hogy az lettem.

Amikor felvettek közölték velem, hogy bruttó 77. Kb.

Miközben ott az irodában volt egy papír amin az állt, hogy diplomával és érettségivel rendelkezőknek 96.

Amikor erre rámutattam az ügyintéző csak annyit mondott, hogy ehhez a munkához minimum érettségi kell(nekem csak az van) ezért nekem csak 77 jár.

Miközben a papíron más állt.

Aztán megkérdeztem, hogy kaphatom-e a fizetésem kézbe.

Azt monda, hogy nem.

Aztán találtam egy két cikket miszerint az érettségivel rendelkezőknek is 96 járna és megválaszthatnám, hogy felveszem készpénzként a fizetésem vagy utalják át.


Most akkor mennyi és, hogy jár nekem?

Mert erről még nem sikerül felhomályosítani senkinek.

Tudok olyanról is aki érettségivel megkapta tavaly a 96-ot,más meg idén nem. Vagy 2014-ben már kevesebb jár?



2014. dec. 28. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Apám a helyi művelődési házban volt igazgató . Népművelői diplomával kapott vagy 85 ezer nettót két éve, mert már nyugdíjas. Vagy 30 évig dolgozott ott.
2014. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kulturálisban nem csak diplomásokat foglalkoztatnak?

Amúgy nem 96000, hanem bruttó 99100 a fizu, ha valóban minimum érettségi kell a munkakörhöz, mert ha nem kell akkor akár diplomád is lehetne, akkor sem kapnál többet a 77e-nél.

Ha nincs számlád, ezért nem kötelezhetnek nyitásra, volt munkahelyemen az egyik közfoglalkoztatott kolléganőnek sem volt számlája, idő mire kijárta, de a postás viszi a fizetését házhoz.

2014. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor felvettek azt mondták, hogy az érettségi a minimum.

Miközben ott volt egy papíron, hogy a minimum érettségivel rendelkezők fizetése 99.

És külön megkérdeztem, hogy kaphatom-e kézbe.

2014. dec. 30. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakirányú középfokú végzettséggel vagy bármiféle felsőfokú végzettséggel bruttó 99.100 Forintnak kell lennie. Nyárig simán érettségire is járt ez, de az Ügyvédi Kamara beleköpött a levesbe.
2015. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval pont lecsúszta róla :-(
2015. jan. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!