Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Telefonos zaklatóval szemben...

Nufnuf kérdése:

Telefonos zaklatóval szemben milyen lépéseket tehetek/ Kellene tennem?

Figyelt kérdés

Napi többször küld nekem egy pasas visszahívó smst, hívogat munkaidőben és full ,más embert keres rajtam. Nem adtam ki neki semmilyen adatomat ( nem mutatkoztam be neki, csak annyit mondtam neki h. én vagyok a szám tulajdonosa) már többször felszólítottam, hogy hagyjon békén, sms-t is küldtem a részére, hogy ha nem fejezi be akkor megteszem a szükséges lépéseket. Ennek ellenére megint újra hívott. Sajnos a nevét nem tudom mert kb. azt alig értem hogy mit mondd, valószínüleg mindig részeg, mikor hív.


Ha valaki volt már hasonló helyzetben esetleg jogász, az kérem segítsen.



2015. jan. 17. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem magántelefonszámról hív, kijelzi a telefon.
2015. jan. 17. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyileg illetékes rendőrségen feljelentést teszel zaklatásért, ismeretlen tettes ellen.


A további szolgáltató meg ügyintézőfüggő, valamikor csak elég volt a híváslistát mutatni, és kérni a tiltást, valamikor csak a rendőrségi feljelentés nyomán tilthattad le.

2015. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hs okostelefonod van tiltsd le a számot aztán kész
2015. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most a másik számom használom amíg nem megyek a szolg.hoz. Szűrni tudnám a hívást, csak nem tudom, hogy mi az a pin2 kód. Szóval szolgáltató lesz belőle.
2015. jan. 18. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
tedd a tiltólistára agy tegyél másik sim kártyát a telódba.
2015. márc. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!