Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne beszüntetni az...

Hogyan lehetne beszüntetni az Astro Show műsorokat?

Figyelt kérdés

Nem igaz, hogy senki nem veszi észre, hogy átverés, megtévesztés. Az élet minden más területén törvény bünteti az emberek megtévesztését. Erre miért nem vonatkozik? Évek óta megy az emberek lehúzása, és még senki nem tett ellene semmit...


Ha én indítanék egy olyan vállalkozást, ahol embereknek jósolok, ugyanis a beszélőkém megvan hozzá, kártyát minden 2. boltban tudok venni, más meg nem kell, akkor valószínű megbüntetnének érte, mert nincs róla semmi papírom. Pedig én saját magamról tudom, hogy nekem nem kell róla papír, mert ez olyan egyéni technika, amit csak én alkalmazok, és nem érvényes rá semmilyen papír.


Mégis megbüntetnének. Akkor az ilyen Astro hülyeségek miért léteznek még?



2015. jan. 18. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Sehogyan, Kedveském.
2015. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Mert elég szépen jattolnak a megfelelő helyekre, azért. A "számold össze a számokat a képernyőn" jellegű, legalább 30 féle helyes választ kihozható típusú játékok is még mindig mennek...
2015. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lehetne,ha belehetne bizonyítani a csalást. De mivel ezt akik hívják elhiszik,így ez nem csalás.Ha meg támadod (jogilag)akkor neked kell bizonyítani a csalás tényét,de akkor miért hívtad fel?ha nem "hat" az csak a te bajod.Sokan benyalják a dumát,és éltetik,elhiszik, ezért nemcsalás.
2015. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3: ki mondta, hogy felhívtam? Nem azért vagyok felháborodva, mert engem vertek át, hanem azért, mert mindenki mást átvernek.


#2: tényleg, ezt el is felejtettem, hogy az is megy még


Oké, ez mind igaz, de tudtommal a jósokat büntetik. Legalábbis legutóbb még ezt hallottam, hogy a jóslás, mint mesterség, büntetendő.

2015. jan. 18. 11:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Az előbb is ment a tv-ben. Hát hogy lehet ilyet mondani, hogy ha a könyvére ráteszi valaki a bankkártyáját, akkor megy majd rá a pénz..meg a szemem előtt válogatja ki a pakliból a kártyákat, és utána csodálkozva mondja, hogy: látják mi jött ki?! SOK PÉNZ!! MOST! -.-
2015. jan. 18. 11:02
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket még perelni se lehet, mert képesek annyi embert összeszedni ellenem, akik a halálukig állítják, hogy márpedig ez igaz, amit csinálnak -.- És még a cigányok mocskosak...akkor ők mik?
2015. jan. 18. 11:04
 7/19 Magyarmanó ***** válasza:
76%

OFF:


Ez nem "boszorkánykodás"? Azt meg nem már István betiltotta 1000 éve?:D Egyébként szerintem is nyílt átverés és be kéne tiltani.

2015. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tetro ***** válasza:
87%

A jóslásban szerintem, aki akar hisz, aki nem nem... Persze szerintem is átverés, de felnőtt emberek el tudják dönteni, hogy hisznek-e. Az egyháznak is adakoznak... Isten létezésére sincs sokkal több bizonyíték.

A játékoknál meg tuti van valami apró betűs rész, amit elolvashatnál a csatorna üzletszabályzatában, ha bemennél hozzájuk telefonálás előtt. Reális-e? Nem, de ez van.

Kétféleképpen lehet megszüntetni. - Gondolkodással. Aztán mikor rájössz, hogy hülyeség, nem telefonálsz. Ha senki sem hívja, megszűnik. - Megveszed a csatornát, és nem adsz el nekik műsoridőt.

2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8 Időpont ma 11:56


Persze, ők ezt elintézik azzal, hogy lezárt boríték meg közjegyző, meg akármi. Meg kb. tényleg nyelvtanilag el lehet intézni.


Feladat:

"4-2=X" add össze a számokat a képernyőn.


Na, most a 4 az szám, oké. Az ott most -2 vagy 2? Vagy a 4-2 egyben egy szám? Mi van az X-el? Az most az ismeretlen? De a feladat azt kéri adjam össze a számokat, az X meg egy betű. Vagy római X, mint tíz? A telefonszámot bele kell érteni? Számjegyenként, vagy egyben? A kötőjelet kihagyjam, vagy ugyanúgy negatív? És a pénzösszeget, ami villog a képernyőn? Az is szám... :-D


Azon kívül, hogy sose telefonáltam be, mindig zavart, hogy nem lehet megtudni a megoldást. Jó, persze ez üzleti érdek, mert egy megoldásból rá lehet jönni, mi alapján kell összeadni a számokat legközelebbre :-D De sajnos mindig is lesznek olyanok akik felhívják ezeket... :-(

2015. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tetro ***** válasza:
100%

12.03

értem. szerintem is irtózatos nagy mocsokság, de aki felnőtt emberként azt gondolja, hogy felhívja őket, azzal nincs mit kezdenem.

2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!