Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntetnek azért, mert...

Megbüntetnek azért, mert megdobálom tojással a kocsiját?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a szomszédunk beállt a kapunk elé a kocsijával. Azt mondja, hogy előttük tiszta sár minden már több hónapja és nem akarja összepiszkolni a kocsiját. Mondtuk neki, hogy sajnáljuk, de a kapubejárónkat mi is használjuk, ezért sajnos nem tudjuk felajánlani azt, hogy nálunk parkolhassa a járgányát.

Őt ez nem érdekelte és nem is érdekli. Beparkolt a kapunk elé és nem hajlandó mozdulni. Többszöri kérésre sem!


Mondtam neki, hogy el fogom kergetni, ha nem hajlandó elmenni.

Nem tudom, hogy rendőrséget hívjak-e vagy esetleg dobáljam meg záptojással a kocsiját, akkor talán tanul belőle és elmenekül.. a bűzzel együtt.


Mi tévő legyek?



2015. jan. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hívnám a rendőröket, mi a fenét képzel? Szerencsés esetben ha nem lesz otthon, akkor elvontatják a kocsiját a g*cibe, aztán keresheti. :)
2015. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendőrt hívnék, és elvontattatnám a kocsiját.
2015. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a tojást vacsorára.
2015. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hívj rendőrt, elfogják vontatni a gépjárművet.
2015. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sározd össze simán, nem kell a tojást pazarolni. Abból érteni fogja, hogy jobb ha csak a gumija sáros, nem a szélvédője, meg az ajtónyitó, és álljon a saját háza elé.
2015. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Azt majd téged vesznek elő kérdező, ha te dobálod meg tojással a járgányukat.
2015. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól mondja a hármas, hogy a tojást hagyd vacsorára. Tudod, milyen drága a tojás manapság. Máshol meg éheznek és nem dobálóznak a kajával, hanem megeszik.


Inkább a rendőrökre bízd ezt, mert tényleg nem jogos, hogy csak azért parkol le a kapu elé, mert náluk sár van. Emlékszem, jó néhány éve valaki az egyik úton a kapu elé parkolt le, mert nem volt türelme üres parkolóhely után nézni (gondolom, mert sok autó volt ott). Amikor visszafele jöttem, láttam, hogy már a rendőrökkel tárgyalt. Biztos a ház tulajdonosa hívta rá, mert nem tudott kijönni a fekete autójával.

2015. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés ott van, hogy

ott parkol, ahol bárki parkolhat a KRESZ alapján (akákinek a kertje előtt),

vagy tényleg akadályoz téged ?!

2015. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, leírta srác világosan:


"Mondtuk neki, hogy sajnáljuk, de a kapubejárónkat mi is használjuk"


"Beparkolt a kapunk elé és nem hajlandó mozdulni. Többszöri kérésre sem! "


Az ilyen bugrisra a hatóságot kell hívni, jó szomszédságról már úgy sincsen szó.

2015. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Tavaly az Englishrussia-n láttam egy olyan videót, melyben felgyújtottak egy autót éjszaka a lakótelepen, mert (állítólag) valamelyik gyújtogatónak az a kedvenc parkolóhelye volt és így akart bosszút állni. Több órán át lángolt az autó. A lakók felébredtek, az égő kocsitól távolabb vitték az autóikat. A tűzoltók később értek oda és nehezen oltották el.


És az eseményt egy biztonsági kamera vette fel.


Úgyhogy nem ajánlom a tojásdobálást, mert mi van, ha meglátja vagy a kamera felveszi és te kerülsz bajba emiatt?

2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!