Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A mostani tesco újságban van...

A mostani tesco újságban van egy olcsó gimnasztikai labda, ami állítólag nem érkezett meg. Hol és hogyan tudok reklamálni?

Figyelt kérdés

Itt az újság, a 15. oldal közepén látható a labda:


[link]


Az áruházban azt mondták, hogy nem érkezett meg és nincs sehol és nem tudják, lesz-e.

Szerintem durván elírták az árát és ezért visszatartják a terméket...

Egyébként ilyenkor nem kellene valami helyettesítő terméket ajánlaniuk? Mert másik labda volt, csak épp 4x annyiba került (1690.-)

Az sem igaz, hogy nem tudják megmondani, mikor érkezik be a termék, hiszen az áruforgalmisoknak ez a dolga, hogy időben beszerezzék a termékeket és kommunikáljanak a beszállítókkal. Ha az akció lejárta után kirakják ugyanezt a terméket, akkor lehet valamit tenni? Gondolom nem, de hátha van valakinek ötlete...



#labda #tesco akció
2015. jan. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
www.orbanviktor.hu oldalon lehet reklamálni.. xd te kis labdás frusztrált egyed :)))
2015. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az áruháznak nincs oka arra, hogy visszatartson egy terméket. Az árképzés nem lokális, hanem központi, ergo senki nem bántaná a boltot, ha akár rosszul beállított áron is adnának el egy terméket. Úgyhogy az kizárt, hogy a bolt tartaná vissza.


Azt a bolt valóban nem tudja, hogy mikor kapnak a termékből (vagy kapnak-e egyáltalán), mert nem ők rendelik, hanem központi disztribúció ossza szét. A bolt akkor tudja, hogy kapott egy árut ha megérkezett a kamion...


Aztán nem utolsó sorban az sem kizárt, hogy kaptak 22-ére ilyen labdát - mondjuk 50 db-ot, de elfogyott, mert jó áron volt. Bement egy fitness termes és megvette mind. Most azt hiszed, hogy ez kifogás de én már láttam ilyet a saját szememmel. Ezt nyilván nem tudja megálmodni senki előre.


Végül pedig a megoldás nagyon egyszerű: Felemeled a telefonodat és odatelefonálsz 2-3 közeli Tescoba és megkérdezed van-e. A Pesterzsébeti Tesco komoly átalakítások előtt áll, nagyon könnyen el tudom képzelni, hogy nem kapnak már minden áruból, inkább küldik a többi boltba.


Nem kell azért ebből akkor ügyet csinálni.

2015. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kell ekkora ügyet csinálni...

Telefonszámot nem találtam a tesco üzletekhez, nincs fönt a neten egyikhez sem!

Mikor ott a boltban kérdeztem, azt mondták, már telefonáltak a többi boltba is és senki nem kapott.

2015. jan. 24. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A kapcsolati iroda 24 órán belül válaszol az e-mailedre és bármelyik áruház vevőszogálatának számát megadja.

2015. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtök délután írtam nekik. Az elérhetőséges tippért köszönet, erre nem gondoltam.
2015. jan. 25. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd biztos meg lehet direkbe is találni... Ez a pesti úté:

[link]


Gondolom a többi bolté is fenn van ugyan így.

2015. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!