Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bekamerázható e az őrszolgálat...

Bekamerázható e az őrszolgálati konténer?

Figyelt kérdés

Személy- és Vagyonőrként dolgozom egy cégnél. Jelen esetben adott egy építési terület ahol van egy nagy és egy kisebb méretű őrkonténer.A kisebb hátsó őrkonténerre később miután indokolttá vált felszereltek 4 db biztonsági kamerát az építési terület hátsó részének megfigyelésére.Ezzel eddig sem gond,


DE hogy vele együtt vagy utána később, illetve hogy ki szerelte/szereltette fel azt nem tudom.Maga az őrkonténer is be lett kamerázva!!!


Addig nem is érdekelne ha csak a szó szoros értelmében kizárólag a szolgálat ellátásához szükséges tevékenységekhez lenne használva.


De nem így van:

- itt töltjük a szolgálati pihenőnket

- itt étkezünk

- illetve az időjárási viszonyoknak megfelelően magántelefon beszélgetést folytatunk

- továbbá szükség esetére itt is öltözködünk.

Na már most erre való tekintettel én úgy gondolom ez teljes mértékben sérti a Személyhez fűződő és Szociális jogokat?


Ki mit gondol?


2015. jan. 25. 11:28
 1/2 anonim válasza:
Nem sért semmit. Ha egy kijelölt öltöző lenne akkor igen.
2015. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy fotós témasarok, ha jogi dolgokra vagy kíváncsi, szerintem máshol kérdezz. Itt jobbára csak ahhoz értünk, hogy technikailag hogy kell bekamerázni a konténert, az, hogy ez megengedhető-e, nagyon sok dologtól függ. Nem utolsó sorban a szerződésed és a munkaköri leírásod az irányadó.
2015. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!