Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Interneten rendeltem, előre...

Interneten rendeltem, előre fizettem, de nem kaptam semmit. Nem hajlandóak küldeni a terméket, sem pénzt visszautalni. Hova lehet panaszhoz fordulni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 00:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Internet eléggé tágas fogalom. Kicsit bővebben?
2015. jan. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az elmúlt 6 órában egy vagy több kérdésed törlésre került a gyakorikerdesek.hu szabályainak megsértése miatt, emiatt jelenleg nem írhatsz ki új kérdést!

Kérlek, a jövőben tartsd tiszteletben az oldal felhasználói szabályzatát, mert annak sorozatos megszegése a hozzáférésed letiltásához vezet!

2015. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Sehová!

Ezt bebuktad. De tanulópénznek kiváló!

2015. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ideje megtanulnod ha rendelsz h előre nem fizetsz semmit. Így csapják be az embereket. Már akit lehet...
2015. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elektronikus termékről van szó, logikusnak tűnt, hogy előre fizetünk. Tanulópénz...vissza az őskorba, undorító ez az oldal és válaszok(azért nem értékelem negatívan, inkább sehogy). Ezek szerint normális ez Magyarországon. Remélem visszakapja a sorstól, aki azt írta, hogy nem lehet előre fizetni. Ember előre fizet minden elektronikus szolgáltatásért is, autópálya stb. Fogyasztóvédelemnél is nem világos, van jótállási garancia, minden kategória, de ez nem találtam.
2015. jan. 30. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Hiába magyarázkodsz, egy láma vagy, h előre utaltál.

Manapság anyámnak se, nem még másnak.

2015. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legalább azt írd már le, hogy honnan rendeltél "az internetről"? Jófogásról magánembertől, vagy webáruházból?
2015. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Áruld már el, hogy mit és hol vettél, talán akkor egyszerűbb lenne segíteni is. Így látatlanban annyit tudok írni, hogy ha esetleg Paypallel fizettél, akkor van esélyed visszakövetelni a pénzedet (van erre szakosodott szolgáltatásuk). Ha meg bankkártyával, akkor bemehetsz a bankodhoz (vagy a kártyakibocsájtóhoz) reklamálni, de sajnos kétlem, hogy jutnál is valamire, bár ismerek ezt cáfoló sikersztorikat.
2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy magánszemélytől rendeltem mű**s*t, de nem küldött semmit. Honlapon pedig néz, telefon van csak.
2015. febr. 1. 16:56
 10/12 anonim válasza:
És hogyan fizettél?
2015. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!