Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet pszichiátriai...

Miért nem lehet pszichiátriai vizsgálatra küldeni az összes hibbant "sportlövőt"? Miért nem tiltja ilyen klubba a felvételüket törvény?

Figyelt kérdés
A pécsi örült gyilkos mellett most egy jogász hallgató(!) akart válogatás nélkül mindenkit legyilkolni. Éles fegyvere van, sportlövő és hibbant! De még időben elkapták.
2010. febr. 12. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
az összes hibbantat el lehet küldeni, de ránézésre kevesen mondják meg egy emberről, hogy hibbant-e
2010. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Társadalmi, politikai változásra van szükség, itt nem az egyén a hibás, ezt nem is lehet kivizsgálni.
2010. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Elsősorban azok a LELKIISMERTLEN, BECSTELEN, MEGVÁSÁROLHATÓ "orvosok??" a felelősek, akik anyagi megfontolásból, egy "kis" kenőpénzért, bármiről, bárkiről állítanak ki szakvéleményt, legyen az akár pszichiátriai betegségben szenvedő, beszámíthatatlan egyén is.

Velük felvéve a kapcsolatot, ugyan ez, jó (sok)pénzért, fordítva is megoldható.

Szellemileg teljesen ép embereket javasolnak gyámság alá helyezni, vagy juttatnak zárt osztályra, ha a PÉNZES hozzátartozók, ezt igénylik!

2010. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azok is felelősők, akik nem voltak hajlandó ezt a törvényjavaslatot megtárgyalni. DE főleg azok, akik az Országos Pszichiátriai Intézetet bezáratták. Ja igen a szcientológusok szerint olyan nincs, hogy pszichiátriai betegség. Csak egy ilyen hibbant után ottmaradnak a földön az ártatlan áldozatok. Értük is felelnek, akik bezáratták a Lipótot.
2010. febr. 12. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"Társadalmi, politikai változásra van szükség, itt nem az egyén a hibás, ezt nem is lehet kivizsgálni"


Hát, ez röhej!

2010. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fegyveres biztonsági őröket, az értékszállítókat a fegyvervizsga után elküldik többféle orvosi és pszihológiai vizsgálatra. Ennek ellenére több is van közülük amelyik ön- és közveszélyes.
2010. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Én meg lehet, hogy hülye vagyok, de mi az, hogy egy sportfegyver alkalmas emberi életek kioltására? Miért nem olyan fegyverek ezek, hogy ne lehessen ölni velük? És hogy-hogy 9 mm-es? Mikor egy 7,62-es kaliberű fegyver "nagyágyúnak" számít a stukkerek között?

Különben nem tudom, milyen alkalmasító vizsgálat van fegyverhasználathoz, de azt hiszem,ennek speciális,esetleg igazságügyi vizsgálatnak kell(ene) lennie, nyilván nem foglalkozásegészségügyi orvos csinálja.Az orvosok ilyen szintű lefizetésében meg nem hiszek,nagyon durva dolog volt ilyeneket leírni és általánosító és sértő a becsületes (egyébként meg nem fizetett,de korlátlanul megalázható) orvosokkal szemben.

2010. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én mindig azt vallottam és vallom, akinek fegyver van a kezében bármire képes lehet. A fegyver nagy úr, valami felsőbbrendűségi érzés van a tulajdonosa agyában. Hasonlítanám egy menő pasihoz,akinek szuper járgánya van, és úgy érzi, ő minden nőt megkaphat, ő aztán a szuperman. Lehet erre faszira nem figyeltek eléggé, nem kapott szeretetet, soha nem kapott meg semmit, amire vágyott. Nem menteni akarom, de most a pszichés oldalát is fel kell tárni. Mint hallottam vonzotta a teror a vérontás,a tömeges gyilkolás. Valami nagyon, de nagyon nem stimmel nála.Rejtett titkok vannak a háttérben, mint azoknak az öngyilkosoknak, akikről el sem tudták képzelni, hogy megtegyék. Tiszta rejtély!!! Az biztos ilyen embereket, soha nem engednék ki emberek közé.
2010. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tesztekkel sok elmebeteget nem lehet kimutatni
2010. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!